Ненависть, заздрість, образи – це ПОДАРУНОК

Життя – доволі складна річ і часто вона приносить нам не лише радість та щастя, а й біль, образи та ненависть. В цьому випадку, нам потрібно навчитися правильно себе поводити та гідно виходити з такої ситуації. Взагалі, образами та заздрістю розкидаються нещасні люди, тому опускатися до їх рівня та відповідати не варто

Ця мудра притча допоможе вам краще все зрозуміти.

Життєва притча про злість

Мудрий самурай ось уже декілька років поспіль передавав усі свої знання молодим бійцям. Він розповідав їм про свій досвід та навчав абсолютно всього, що знав сам. Одного разу, до нього на заняття потрапив проблемний молодий самурай. Про нього ходила дуже погана слава.

Зазвичай, він починав сильно ображати свою жертву, сипати лайками та просто обзивати. Зазвичай, люди розлючувалися та викликали його на бій. Молодий самурай продовжував провокувати жертву і він дійсно знав що робить. Зазвичай, молоді учні наскільки злились, що починали помилятися та програвати бій. Врешті-решт молодий самурай виходив переможцем.

Так він вирішив вчинити й з учителем. Він провокував його, кричав та лаяв, а мудрий самурай просто продовжував передавати знання своїм учням. Він не звертав ніякої уваги на всі витівки задираки. Згодом, він просто втомився та покинув урок, а наставник продовжував займатися своєю справою.

Тоді, учні вирішили запитати у нього, чому він ніяк не відреагував, чому не викликав на бій та не продемонстрував хто тут господар?

– Розумієте, ненависть, образи та заздрощі треба сприймати так, ніби це подарунок, який ви не можете прийняти. А якщо ви його не приймаєте, то кому він належить?

– Тому, хто його приніс, – відповіли учні.

– Ось так і з ненавистю та образами. Якщо ви відмовитесь їх приймати, то вони залишаться у того, хто їх приніс.

Вам вже доводилося чути цю притчу?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector