Нестандартний, але дуже цікавий гороскоп для жінок!

Чимало людей говорять про те, що звичайний опис їхнього зодіакального знаку не є максимально точним та погано розповідає про тонкощі характеру.

Тому, ми підготували гороскоп за психотипами.

Варто зауважити, що даний гороскоп не прив’язаний до дат.

Уважно перечитайте про кожен знак і тоді зрозумієте чому деякі Стрільці більш схожі на Левів та тому подібне.

1. Жінки-Урагани (психотип Овна)

Вони обожнюють свободу та мінливість. Передбачити з ними майбутнього – не можливо. Саме ці жінки вміють привернути до себе увагу та, як ураган затягнути до себе. Спілкуватися з такими жінками можуть чоловіки, які твердо стоять на ногах і знають собі ціну.

2. Жінки-Валізи (психотип Тельця)

Вони валізи, бо постійно все збирають та не наважуються викидати. Байдуже чи це річ чи людина. Такі жінки живуть і думають, що їм все колись може стати потрібне, а викинути не можна, бо так вони зіпсують собі життя.

3. Жінки-Калейдоскопи (психотип Близнюків)

Ці жінки дуже яскраві та неординарні особи. Зазвичай, своєю красою вони підкорюють безліч чоловічих сердець, але для себе обирають лише одне. У сімейному житті вони віддані, проте не можуть сидіти на одному місці.

4. Жінки-Дощі (психотип Раку)

Їхня душа дуже чуттєва, тому сприймають все надто близько до серця і часто плачуть. Та вони ніколи не будуть підвищувати голос, або зчиняти істерик. Їхня натура романтична та ніжна, а ще вони постійно сподіваються на диво.

5. Жінки-Коштовності (психотип Лева)

Вони горді та впевнені у собі. Обожнюють доглядати за собою і бути неперевершеною у всьому. Для них важливо бути першими у всьому, адже вони вимогливі не тільки до людей, які поряд, але й перш за все до себе.

6. Жінки-Органайзери (психотип Діви)

Розписано все до хвилини, адже обожнюють порядок та стабільність. Вони звикли, що на певний день на певний час мають робити те, що вже було заплановано. Для них сюрпризи взагалі не приємні, адже порядок та чіткість на першому місці – завжди!

7. Жінки-Тихі долини (психотип Терезів)

Їх можна прирівнювати із розкішними ніжними тканинами та квітами. Біля них душевно просто та легко, адже вони випромінюють тепло та щирість.

Для них не важливий статус та матеріальне становище, якщо людина дійсно хороша та віддана. Це ті, хто стає чудовими дружинами та матусями.

8. Жінки-Кошмари (психотип Скорпіона)

Знаєте про те чому людині хочеться дивитися фільми жахів? Бо сюжет заводить нас у такі моменти, коли у нашій крові виділяється адреналін і ми отримуємо задоволення від цього. Так само і з цими жінками. Місцями лячно не зовсім зрозуміло, проте дуже захоплює та не відпускає.

9. Жінки-Кинджали (психотип Стрільця)

Жінки, які готові за правду та справедливість поплатитися багато чим, саме тому бажають бути завжди праві, бо їхня думка і є правдою. Лише міцні горішки-чоловіки зможуть підкорити серце цієї залізної леді.

10. Жінки-Гори (психотип Козерога)

Аби бути поруч з цією щирою красунею потрібно довго підійматися по скелистих горах, та не дивитися у них. Ці жінки не підпускають близько до себе будь-кого, адже багато працюють над собою і хочуть бачити біля себе таку ж людину. Та тільки вони знаходять правильну людину – обов’язково стають щасливими обоє.

11. Жінки-Маяки (психотип Водолія)

На них постійно можна розраховувати, звичайно, якщо попередньо дуже добре подружитися та допомогти їм. Ці жінки не забувають добра, яке раніше вже робили для них. 

12. Жінки-Орхідеї (психотип Риб)

Їхня душа прагне прекрасного і мистецтва. Їхні голови заполонила ідея романтизму та ідеалізму, тому вони часто обпікаються у сучасному світі. Для них потрібно створити спеціальні умови та оберігати від злих та черствих людей.

А хто ви за психотипом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector