Наш син Владислав після закінчення університету так і залишився у місті, а ми живемо у невеличкому селі, що за 90 кілометрів.
Син одружився, у нього вже двоє маленьких діток. З його сім’єю ми бачимось рідко, через велику відстань. Були у них лиш декілька разів: на відвідинах в онуків і на екскурсії містом. Нам не дуже сподобалось. Ми з чоловіком прихильники тихого сільського життя, а не швидкого галасного міського.
Дітям у нас, мабуть, теж не дуже. Адже приїжджають до нас не більше двох-трьох разів на рік. А ми так сумуємо за ними!
Минулого тижня у невістки був ювілею – 30 років. Нас запросили на святкування. В ресторан. Я поміняла гривні на долари і запхала у конверт – син казав так дарувати. Гостей було близько 20. Ми нікого, окрім сватів і не знали. Конверт з грошима кинули у скриньку, яка стояла на столі. Збоку ще клали подарунки інші гості.
Та все б нічого. Настрій і атмосферу зіпсував святковий стіл. На ньому ж не було чого їсти!
Ми ж люди прості. Звикли до салатів, картопельки, курочки. До ситної їжі!
А там якісь суші, морепродукти і водорості стояли! Подумати тільки! Сиру рибу нам подали!
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
На солодке принесли якісь чізкейки і фондани. А де ж торт, пляцки якісь?
Хотіли випити, та й з цим проблема: ні вина, ні біленької! Одні лиш бейліси, фраголіно і коктейлі.
Коли всі пішли танцювати чи просто на вулицю подихати свіжим повітрям, я підійшла до тієї скриньки і витягла наш конверт. 200 доларів туди поставили! Я робила це без докорів сумління. Ми їхали далеку дорогу, а навіть нічого не змогли з’їсти! Що ж це за частування. Не розумію зовсім.
А кошти ці підуть у благе діло: ми хлів відремонтувати маємо і мотоблок барахлити почав. Тому невістка хай вибачає, але по-іншому я зробити не могла! Яке свято було для нас – такий подарунок буде для вас!
А ви б змогли забрати свій подарунок, навіть якби ви були голодні після свята?
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Смачні мочені яблука з медом. Банки вже стоять, скоро буду дегустувати
Знаки Зодіаку: якими ми приходимо в цей світ і як змінюємося до старості
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Хоч з яблуками, хоч з бананами! М’який, повітряний пиріг на сковороді
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Сосиски в картопляному тісті. Діти їх просто обожнюють!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Тоніки для обличчя в домашніх умовах
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Все йде своїм шляхом – ніщо не відбувається випадково
Як правильно мити сухофрукти, щоб вимити консерванти
6 дрібниць, які жінки роблять, а чоловіки таємно насолоджуються
Будьте кращими за тих, хто робить вам боляче
