Ніхто й подумати не міг, що дівчина зустріне хлопця, який порушить її плани на мабутнє. Поліна закохалася з першого погляду, як і сам хлопець. Вони почали зустрічатися, більше часу проводити разом

Поліна завжди демонструвала успіхи в навчанні. Всі предмети давалися дівчинці легко. Вона була оточена численними подругами. Не дивно, що на красиву Поліну заглядалися і хлопці. Викладачі вважали, що у дівчини велике майбутнє. Вона вигравала всі олімпіади, була відома в місті. Всі були вражені знаннями Поліни. Їй було відкрито багато можливостей, кращі вузи країни, з огляду на блискучі результати іспитів, зданих після 11 класу.

Ніхто й подумати не міг, що дівчина зустріне хлопця, який порушить її плани. Поліна закохалася з першого погляду, як і сам хлопець. Вони почали зустрічатися, більше часу проводити разом. Дівчина не хотіла більше їхати в інше місто, вступати до престижного ВНЗ. Їй хотілося залишитися з Сергієм, який підтримував усі рішення за свою обраницю. Він зробив дівчині пропозицію руки і серце, на яке вона відповіла згодою.

Відбулося скромне весілля. Поліна стала студенткою звичайного ВНЗ у своєму місті, почала працювати бухгалтером. Їй вдалося стати співробітницею однієї з організацій. Сергій пішов в далекобійники, щоб його кохана дружина нічого не потребувала. Поліна покірно чекала чоловіка, розповідала йому новини під час телефонних дзвінків. Їм здавалося, що ніякі відстані не здатні розлучити люблячу пару.

Після повернення додому, Сергій вручав дружині і дітям подарунки. Здавалося, що дівчині не потрібно нічого більше. Вона працювала на звичайній роботі, бігла в садок, забирала дітей, готувала вечерю. 

На вечорі випускників всі чекали успішну ділову даму. Колишні однокласники Поліни вважали, що вона домоглася успіхів у бізнесі. Їм здавалося, що дама обдарує їх зневажливою посмішкою, ніби як, де вони, а де вона. На вечір ж прийшла звичайна приваблива жінка з легким макіяжем, акуратно укладеним волоссям. Поліна не стала приховувати, що по-справжньому щаслива. Вона знайшла жіноче щастя в дбайливій дружині, дітях. Нічого більше і не потрібно.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector