Ніколи не потрібно робити для чоловіка ці 6 речей

За це він перестане вас поважати …

Любити не заборонено, жертвувати собою заради коханого – в строго виняткових ситуаціях!

Ніколи і ні за яких обставин не потрібно робити ці речі для чоловіка. Особливо, якщо у ваших планах залишитися з ним надовго і бути нескінченно щасливою.

Ніколи не допомагайте йому фінансово

Якщо у нього дірка замість гаманця, проблеми з роботою, запам’ятайте: роботу можна знайти завжди, і якщо чоловік мріє не тільки самореалізовуватися, але ще і годувати сім’ю, можна, врешті-решт, і вантажником попрацювати, перш ніж завойовувати світову популярність. Біда в тому, що якщо у вас увійде в звичку давати коханому великі суми, рано чи пізно це закінчиться трагедією – вам доведеться знайти спочатку другу, потім третю роботу, а любові, повірте, від цього у вашому житті більше не стане.

Ніколи не даруйте дорогі подарунки

По-перше, спроба завоювати чоловіка грошима, швидше за все не призведе до успіху, якщо звичайно це справжній чоловік – навпаки, дорогими подарунками ви можете тільки відштовхнути його, особливо якщо він собі такої розкоші дозволити не може. По-друге, якщо вам попався недобросовісний представник сильної статі, любов може перетворитися в використання.

Навіть не думайте його жаліти

Проблема в тому, що на відміну від нашої половини людства, чоловік за жалість до нього почуття любові не відчуває. Тобто, простіше кажучи, скаржитися на життя він буде вам, а так само намотувати соплі на кулак, нити, стогнати – при вас, а гуляти і, що характерно, святкувати весілля – з іншими. Наша проблема в тому, що нам вічно ввижається, ніби скарги – це ознака глибоких відносин, адже ви його, нещасного і самотнього, витягуєте з безодні відчаю. Згадайте сумнозвісну Русалоньку – врятувала Принца вона, а одружився-то він з іншою!

Ніколи не кидайте йому фразу «а я тобі казала»

Навіть якщо ви сто разів праві. Навіть якщо ви маєте рацію мільйон разів, і ви його попереджали, застерігали і говорили, як треба було, а він посмів вас не послухатися. Немає нічого більш провокаційного, ніж ваша фраза «а я тобі казала». По-перше, ви виявилися розумнішою, ніж він, по-друге, вказали йому на це. Дуже нетактовно! Будьте впевнені, тепер ваш коханий напевно образиться, мало того – швидше за все в недалекому майбутньому пригадає вам свій прикрий промах.

Не відмовляйтеся від особистого життя і кар’єри

Домогосподарка обвішана, як новорічна ялинка – кулями, рушниками, дитячими повзунками і всякого роду побутовими проблемами – це звичайно, добре, але, на жаль, чим більше ми присвячуємо життя своїм чоловікам, дітям і домашнім турботам, тим швидше втрачає до нас інтерес наш коханий.

Якщо ви вийшли заміж, це зовсім не означає, що треба закинути друзів, роботу та інші приємні для вас речі. Навпаки, чим різноманітніше і повніше буде ваше життя поза сім’єю, тим більше до вас буде тягнутися ваша половинка. Знову ж, не забувайте – у всьому потрібно знати міру.

… і не думайте заради нього міняти зовнішність

Якщо ваш обранець вважає за краще худорлявих дівчат «унісекс», а ви більше схожі на пишнотілу панночку, чому б не порадити чоловікові знайти собі свій ідеал, а не намагатися підігнати вас під неймовірні параметри. У будь-якому випадку – ваш чоловік повинен приймати вас таким, яким ви є (зрозуміло, в розумних межах), в іншому випадку це просто не ваш чоловік – на жаль, таких на життєвому шляху зустрічається набагато більше, ніж нам того хотілося б.

Ви колись робили вищеперелічені речі для свого чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector