Рейтинг знаків Зодіаку: від самовпевнених до боязких

Лев

Лев — втілення впевненості. Він вважає, що ніколи не помиляється і тільки його вибір є правильним. Якщо хтось говорить з Левом без поваги, він іде. Він знає, чого заслуговує і не погоджується ні на що менше, коли справа доходить до дружніх, романтичних або робочих відносин.

Скорпіон

Скорпіон розуміє, що у нього є деякі недоліки, але вони йому подобаються, як і він сам. Йому подобається життя, яке він створив, він задоволений тим, хто він є, і хоча у нього і є кілька шкідливих звичок, він не думає, що вони настільки жахливі, що їх потрібно змінювати.

Козоріг

Річ не в тім, що Козоріг вважає себе най-най-най. Йому просто наплювати на чужу думку. Він знає, що він розумний, талановитий і добросердний. Тому яке має значення, якщо хтось цього не знає? Козоріг — одинак, тому, якщо ніхто більше не бачить його величі, це йому не заважає.

Стрілець

Цей знак досить впевнений у собі, щоб приймати критику і вчитися на ній, замість того, щоб просто змиритися. І якщо хтось прямо ображає його, він вважає, що це більше характеризує кривдника, ніж його. Стрілець не дозволяє ненависникам пробиратися в його голову і засісти там. Він згадує про них, коли сміється з безглуздих ситуацій, пов’язаних з ними, зі своїми друзями.

Риби

Риби чудово відчувають себе серед людей. Вони можуть стати перед натовпом, щоб видати весільний тост і запросити нових друзів до себе на обід. Але Риби відчувають миті незахищеності, коли залишаються одні. Коли вони одні, то відчувають себе ніяково.

Овен

Цей знак тримається так, ніби ніщо не в змозі зашкодити йому. Але правда полягає в тому, що Овен насправді дуже чутливий. Він просто не дозволяє нікому бачити власну слабкість. Коли він засмучений, то приховує печаль за жартами і сарказмом. Овен не хоче, щоб його вважали слабким, тому діє так, ніби йому наплювати на все і всіх, але це не так.

Телець

Все, чого хоче Телець, — це довести, що він розумний, тому що це для нього важливіше за все на світі. Він намагається здаватися розумнішим, ніж є насправді, використовуючи пишномовні фрази, незрозумілі слова і прикидаючись, що знає більше на різні теми. Він просто хоче проявити себе, щоб показати світу, що він на шляху до успіху.

Терези

Терези мають потребу в схваленні інших, щоб відчувати себе комфортно. Вони шукають компліментів, чекаючи, коли друзі скажуть, як вони прекрасні. І вони реєструються на сайтах знайомств, навіть коли їм не хочеться ходити на побачення, просто щоб подивитися, чи цікавиться ними хто-небудь. Вони хочуть знати про те, що залучають людей.

Близнюки

Близнюки підлаштовуються так, щоб відповідати навколишнім людям, тому що хочуть справити враження на своїх друзів, босів і коханих. Вони хочуть всім подобатись. Тому, якщо вони брешуть про те, що їм хтось із колег подобається або вони ненавидять ананас, це відбувається не тому, що вони брехуни, просто вони надто невпевнені, щоб показати своє істинне «я».

Рак

Раки дуже недовірливі і чутливі. Вони переживають навіть через дрібниці. Наприклад, коли один скасовує плани в останню секунду або коли людина, з яким вони зустрічаються, підвищує на них голос під час сварки. Вони сприймають речі занадто близько до серця.

Водолій

Водолій докладає багато зусиль, щоб удати, ніби його життя легке. Він публікує ідеальні фото з оптимістичними підписами, створюючи приголомшливу стрічку Instagram. Він використовує свою присутність в Інтернеті, щоб показати своє гламурне життя, яка насправді, не така вже й веселе. Він незадоволений тим, що у нього вже є, тому намагається показати всім, що його життя краще, ніж насправді. Це найкращий спосіб підвищити впевненість для нього.

Діва

Діва боїться виглядати нерозумно, сказавши щось невлучно — ось чому вона ненавидить публічні виступи, перші побачення і будь-яку взаємодію. Вона легко ніяковіє, бо надто прискіплива в багатьох питаннях. Навіть коли ніч пройшла добре, вона знову і знову повертається до її подій, поки не знайде щось, що вона зробила неправильно. І, на її думку, вона завжди робить щось неправильно.

А ви самовпевнені чи боязкі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector