Нитку якого кольору слід носити, щоб притягнути щастя та вдачу у своє життя

Чи не кожен чув, що червона нитка на зап’ясті слугує своєрідним захистом від злих сил і помислів. Можна вірити у подібні обереги чи ні, але в одному таки переконатись варто – ниткою не одного тільки червоного кольору приваблюють вдачу. Про позитивні властивості ниток інших кольорів знає далеко не кожен. А дарма. Адже правильно підібраний колір нитки може стати запорукою успіху у конкретно вашому житті.

Отож, давайте нарешті розберемось, яка нитка підійде саме вам!

Зелена нитка

Зелений колір ще з давнини вважається потужним оберегом. Не дивно, адже асоціюється він, насамперед, із силою природи. Відтак, нитка зеленого кольору додає своєму носію впевненості і цілеспрямованості, що вкрай важливо у наш час. Ще одна властивість зеленої нитки – мотивація до саморозвитку. А також, вона додає віри в себе у час, коли у житті відбуваються нові старти.

А от нитка темно-зеленого кольору додає до життя небувалої гармонії та спокою. І, що не менш важливо, вона умиротворює і свого власника. Попереду важлива та хвилююча подія – нитка кольору смарагду стане при нагоді.

Помаранчева нитка

Помаранчевий колір символізує вдачу та захист від негараздів. Відтак, нитка цього яскравого кольору рано чи пізно знадобиться кожному, у кого в житті щось йде не на лад.

Рожева нитка

А от рожева нитка додає такої бажаної жіночності. Досі в активному пошуку своєї другої половинки? Рожевий буде доречний як ніколи!

Жовта нитка

Колір сонця завжди вважався сакральним. Більшість екстрасенсів та цілителів надають перевагу нитці саме цього кольору. А причина в тому, що вона оберігає від впливу негативної, чорної магії. Та, разом з тим, вберігає від недуг. Що цікаво, нитка жовтого кольору більш дієва, аніж червоного.

Голуба нитка

Є у житті завдання, яке вам вирішити не під силу? Вдягніть на кілька днів нитку голубого кольору і рішення з’явиться само собою. Також вона стане незамінною при душевних недугах. А особливо при проявах затяжної депресії.

Синя нитка

А от нитка синього кольору позитивно впливає на справи ділові. Насамперед ті, що стосуються бізнесу. Вона суттєво посилює енергетику людини, що неможливо не відчути збоку. Це завадить конкурентам навіть мислити у вашому напрямку. А ще – додасть вам холодної впевненості та врівноваженості. Тож, стане вашим “талісманом” під час переговорів.

А на вашому зап’ясті зараз є червона нитка? Готові її змінити на нитку іншого кольору – діліться своїми роздумами!

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector