Обережно: 10 ознак того, що ви зустрічаєтеся з психопатом. Обов’язково необхідно перевірити, бо потім буде пізно!

1% всього населення – психопати.

Не плутайте поняття психопата з вбивцями, маніяками, душевно хворими людьми. Психопатом цілком може бути ваш сусід, дівчина вашого брата, колега, коханець, прибиральник.

Між адекватними і психопатами відмінностей не так вже й багато. У психопатів немає совісті. От і все. Вони можуть накоїти різного і зовсім не відчувати провини за це. Вони добре вдають різні емоції, але насправді їх не відчувають. Вони думають, що всі відчуття типу любов, довіра, співчуття — слабкі місця і намагаються вам це довести. Вони користуються вашою адекватністю і б’ють вас по цьому.

Будь-хто і будь-де не зможе виявити психопата. Вони переважно милі й симпатичні, приязні, бажають хорошого ранку, дня і вечора. Але як тільки ви стаєте більшими, ніж просто знайомі — ваше життя стає просто пеклом! Казка перетворюється на гру з фільму жахів.

Пропонуємо вам переглянути 10 тривожних знаків того, що ви зустрічаєтесь з психопатом

1. Він оточує вас зізнаннями в коханні і компліментами. Вам здається, що це ідеальний партнер для вас

При першій зустрічі з психопатом події стають дуже динамічними. Він каже, що все добре, у вас багато спільного, ви є ідеальною парою і мало не створені один для одного. Він ніби зчитує вас і говорить все те, про що ви так мріяли почути від когось. Ваші соцмережі будуть страждати від сповіщень його романтичних повідомлень. Все буде ідеально.

2. Він полює за вашими емоціями, розповідаючи жалісливі історії

Ви одразу почнете йому співчувати, бо ж він стільки пережив… Такий бідний і нещасний хлопець… Зовсім не такий, як психопат із фільмів. Не жорстокий, не злий, не агресивний, не маніяк… Він може згадувати про дітей чи тих жінок, яким колись розбив серце, і що хоче лише мирного життя. Але насправді він готує для вас цілу збірку драм.

3. Він затягне вас в любовний трикутник

Як тільки у вас будуть ідеальні стосунки, тут же потрапите в любовний трикутник. Психопат буде купатись в увазі тисячі своїх колишніх, майбутніх й колишніх коханок… Але вони в нього будуть на першому місці, а вам лише почне розказувати про те, на скільки ви кращі за них всіх разом узятих. Спочатку вам буде важко, а потім він переконає вас, що поруч з вами найкращий чоловік у світі.

4. Він постійно спотворює реальність і поводить себе ненормально

Він завжди усе заперечує, навіть свої маніпуляції. І він на чорне каже, що це біле. І так переконливо про це говорить, що ви починаєте вірити. Будь-які ваші претензії стають їхніми до вас. Буде казати, що ви рознюнялись і не здатні щось бачити і розуміти.

5. Він звинувачує вас в емоціях, які сам і провокує

Фліртує з колишніми жінками і каже, що ви ревнива, витрачає ваші гроші і каже, що ви скупа, ігнорує вас і каже, що ви чіпляєтесь. Словом, сам провокує ситуації і засуджує вас за вашу реакцію. Якщо ви думали, що насправді є спокійною людиною з нормальними нервами, то психопат вам доведе, що все насправді не так.

6. Ви помічаєте патологічну брехню і постійні відмовки

У нього завжди є відмовки і виправдання. Ви ще не спитали, а він уже збрехав. Він буде заперечувати абсолютно все, будь-які ваші докази і навіть якщо буде спійманий на гарячому.

7. Він провокує ревнощі та суперництво, зберігаючи маску невинності

Спочатку він звертає увагу лише на вас. І несподівано починає турбуватись про когось іншого. Постійно виробляє таке, що підриває вашу довіру. Одразу помітно, що він шукає собі партнера. Таке враження складається, що вас у нього взагалі немає.

8. Він утримує усю вашу увагу і підриває самооцінку

Спочатку він стільки уваги вам приділяє, що ви не встигаєте отямитись. Але потім різко він починає вас ігнорувати. Ви думали, що потрапили в казку, а потім залишились його служницею.

9. Психопат егоїстичний і вимагає невпинної уваги до себе

Він енергетичний вампір і постійно хоче, щоб ви, вже давно знесилена, приділяли йому тонну уваги! Хоче поклоніння, визнання, захоплення. Ви думали, що єдина така у нього, але тепер розумієте, що краще на тому місці не бути. Суть в тому, що ніхто не задовольнить психопата.

10. Ви не впізнає себе

Ви у постійній паніці і тривожності. Постійно вибачаєтесь, ночами плачете. Не можете нормально спати, їсти, відпочивати, працювати, займатись собою… Після декількох слів психопата відчуваєте себе страшенно змореною. Ваше життя втрачає сенс: у вас зникають, друзі, родичі, корисні зв’язки, гроші. Постійно шукаєте причину цьому всьому.

Такі стосунки — обрив скали. Якщо ви туди впадете, то вибратись буде дуже важко. Він ігнорує все хороше у вас і бачить лише погане, ще й приписуючи вам інші негативні риси, яких ви ніколи й не мали.

Але візьміть себе в руки і побережіть трохи нервову систему. Перервіть будь-які контакти з психопатом : заблокуйте в телефоні, соціальних мережах, з’їдьте за невідомою йому адресою. Повірте, ви можете і варті бути щасливою! Так, спочатку буде дуже важко, будете розбиті й розчавлені, але згодом життя наладиться.

Як думаєте, чи необхідно багатьох людям прочитати цю статтю?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector