Ворожнеча між знаками Зодіаку: з ким краще не мати справу

Ворожнеча і ворожість неминуче спалахує між людьми час від часу, і жоден знак Зодіаку не можна назвати винятком, адже всі ми часом сердимося.

Ідеальних людей не буває. Ворожнеча і ворожість неминуче спалахує між людьми час від часу, і жоден знак Зодіаку не  можна назвати винятком, адже всі ми часом сердимося.

У деяких людей просто інший шлях, вони занадто різні, але знання про те, що ненавидить той чи інший знак Зодіаку, допоможуть вам зберегти хоча б приятельські стосунки. А про ворожнечу потрібно сказати окремо.

Овен

Овни не терплять людей, які повільні і керуються почуттями. У Овнів і Риб не може бути великої симпатії. Ця парочка може розраховувати тільки на невинне співіснування, де вони один одного не бачать.

Телець

Тельцям для ненависті потрібна вагома причина. Однією з таких причин є повна байдужість. Ці люди не терплять, коли на них не звертають уваги. З усіх 12 знаків найобразливіше це спостерігати Тельцям від Овнів і Близнюків. З цими людьми Тельцям не по дорозі.

Близнюки

Близнюки не вміють ненавидіти, але вони легко відмовляються від компанії людей, які їм нецікаві. Найнудніші для них – Козероги, які завжди є обережними і боятися експериментувати. У цих людей немає майже нічого спільного один з одним.

Рак

На перший погляд у Раків немає причин когось ненавидіти, але їм дуже важко спілкуватися з самозакоханими людьми. Найчастіше ними виявляються Леви і Скорпіони, а іноді навіть Терези. З ними у Рака може виникнути ворожнеча і молекулярна нестерпність.

Лев

У Левів часто має бути ворожнеча з тими, хто перевершує їх у чомусь. Якщо Лева перемогли в чесному поєдинку, то ви ризикуєте стати його ворогом. В принципі, цей знак Зодіаку, незважаючи на свій егоїзм і прагнення до влади, досить рідко з кимось ворогує, тому що швидко втомлюється, але Скорпіон або Козеріг може обігнати Лева, і тоді неприязнь майже гарантована.

Діва

Діви не виносять вискочок, егоїстів незалежно від знака Зодіаку і лицемірів, які люблять прикидатися і недоговорювати. Простіше сказати, з ким у Діви немає проблем, ніж сказати з ким у неї вони є. Найважче їм знайти спільну мову з Терезами, Стрільцями, Рибами.

Терези

Терезам приємні всі, але ворогують вони з тими, хто засуджує їхню безвідповідальність і легковажність. Це, насамперед, Діви і Раки. Терези можуть проявляти гнучкість і терпіння, тому прощають високі запити цих двох Знаків.

Скорпіон

З Стрільцем складному Скорпіону спілкуватися неймовірно важко. Скорпіон — власник за своєю натурою, що погано для дружби, так і для любові. Згодом або майже відразу несхожість цих полярних Знаків призводить до ворожнечі.

Стрілець

Стрільців Скорпіони дратують своєю манією величі і дивацтвами. Також їм важко вловити енергію Риб, які, як здається Стрільцю, без кінця переживають з приводу себе улюблених. Так, егоїзм є у всіх, але в Рибах він дратує Стрільців найбільше.

Козоріг

Близнюки – ось кого Козороги не розуміють взагалі. Ця легкість, з якою живуть представники Близнюків, просто вводить Козерогів в ступор. Якщо ці люди працюють в одному колективі, то на увазі відмінності їхньої філософії життя, вони будуть, швидше за все, ворогами.

Водолій

Водоліям важко спілкуватися з багатьма людьми, але вони не показують цього нікому. Ворогів у них майже ніколи не буває. У своїх бідах вони звинувачують себе, а в інших випадках завжди знаходять спосіб вирішення проблем. Вам не по дорозі з Водолієм, якщо ви безглуздо ворожі.

Риби

Рибам важко спілкуватися з Водоліями, які постійно прагнуть до пізнання світу і ніколи не сидять на місці. Вони рішучі і безкомпромісні. Рибам потрібно більше часу на прийняття рішення, тому вони не можуть утримати біля себе Водоліїв. У Риб в пріоритеті почуття, тому можливий конфлікт з Дівою або Овном.

 

Ворожі знаки Зодіаку або ті, у кого є особливі риси характеру, не обов’язково є об’єктом для ворожнечі. Ворожнеча – це процес двосторонній, так що намагайтеся розуміти своїх колег, знайомих і близьких, а не нав’язувати їм свою волю. У кожного знака є свої вади та слабкості, але вміння домовлятися і розуміти один одного врятує від конфліктів.

А ваш гороскоп ворожнечі збігся з реальністю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector