Оберіть світлину чоловіка, який вам найбільше сподобався та дізнаєтеся про те, який типаж вам підходить

Жінка обирає собі кавалера по певних типажах. Колір волосся, очей, статура, характер – все це відіграє важливу роль. А ще на вибір партнера впливають…популярні серіали чи фільми. Саме так! Адже жінка часто захоплюється красивим актором та хоче бачити поруч з собою такого ж чоловіка. 

Тому пропонуємо вам пройти цікавий тест – оберіть з 4 фотографій того тільки одного чоловіка, який вам найбільше сподобався. 

Номер 1

Ви красива та харизматична жінка. У вас настільки велика внутрішня сила, що ви залюбки поділитеся нею зі своїми друзями. Однак, на початку стосунків ви здаєтеся всім холодною та байдужою, адже вважаєте, що вашу довіру потрібно заслужити. І тільки якщо поруч з вами буде мужній та вольовий чоловік, то зможете повністю йому відкритися. Часто пара у таких стосунках володіє неабиякою пристрастю. Ви хочете отримати від партнера затишок, тепло, спокій та любов. 

Номер 2

2. Риси, які ви цінуєте у чоловіках – розум, кмітливість, відданість та раціональність. З ними можна поділитися своїми проблемами та секретами. Такі чоловіки завжди підтримають у складних ситуаціях та прийдуть на допомогу. Часто саме цей типаж обирають жінки, які щирі у спілкуванні та вірні. А ще вони є чудовим стимулом для кар’єрного росту та фінансового достатку. 

Номер 3

3. З такими чоловіками ви почуваєтеся у повній безпеці. Можете дати людині другий шанс, щоб виправитися. Однак, якщо це зрада, то ви ніколи не забудете про такий вчинок. Також ви легко знаходите спільну мову з новими людьми, приємна у спілкуванні та здатні швидко вирішувати конфліктні ситуації. 

Номер 4

4. Часто жінки готові на все заради того, щоб показати чоловікові свою любов. Потрібно бути обережнішою, адже партнер може зловживати почуттями та потім зневажатиме вашою роботу. Ви оберігатимете чоловіка, піклуватиметеся та робитимете все заради його комфорту. Але обов’язкова риса у партнері – романтика, вам подобаються неочікувані сюрпризи та побачення. Тоді ви почуватиметеся найщасливішою жінкою на землі. 

Номер 5

І на останок – якщо не сподобався жоден чоловік на фото, то у вас добре серце. Ви ладні прожити це життя на самоті, аніж з тим кого не кохаєте. Впевнено долаєте всі життєві труднощі та швидко завойовуєте повагу інших. Вам подобається чоловік, у якого є почуття стилю та вишукані манери. 

А ви погоджуєтеся з такою характеристикою? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector