Обираємо ідеальний ліфчик – поради від експертів

Факт: понад 80% жінок не вміють обирати нижню білизну правильно. Тиск з боку продавців та, частково, невпевненість у собі не дають навіть виникнути запитанню: «Чому у цьому бюстгальтері мої груди не виглядають привабливо?». Одна справа, що жінкам доводиться обходитись тим, що є. Зовсім інша – те, що незручна білизна нерідко стає причиною виникнення низки хвороб, і рак грудей є у цьому списку.

Зрештою, як же вберегти себе від небажаних недуг та, разом з тим, виглядати привабливіше? Усе просто – читайте нижче.

Обираємо розмір

Крок перший – заміри поясу (це ж об’єм тіла під грудьми, низ ліфчика). І не навпаки. Уся справа в тому, що різниця в розмірах пояса більш відчутна – 5 сантиметрів, чашки ж відрізняться на 2,5. Безпосередньо на поясі тримається бюстгальтер (90%), а не на бретельках, як прийнято вважати. Втім, жінкам із широкою спиною та скромними об’ємами грудей варто врешті звертати увагу на чашку. А пояс завжди можна подовжити – за допомогою бра-екстендера. Ще одне зауваження: у вашому ідеальному ліфчику пояс повинен розміщуватись рівно горизонтально, а не підстрибувати догори.

Наступний крок – вираховуємо розмір. Для цього потрібно здійснити ще один вимір – об’єм найвипуклішої точки грудей. До прикладу, об’єм під грудьми 85 сантиметрів, об’єм власне грудей 103. Віднімаємо більше від меншого і отримуємо різницю – 18 см. Далі можете відкласти стрічку-сантиметр – більше нічого вимірювати не доведеться. Адже після розпочинається робота із таблицями.

Беремо за приклад ту ж різницю – 18 см. За загальноприйнятою таблицею, ваш розмір є 100D. Втім, існують взаємозамінні розміри, або ж, як їх ще називають, паралельні. Це найближчі за показниками розміри до вашого. У нашому з вами випадку, це 100С. Їх теж краще взяти на примірку для зрівняння. Ще один фактор, який необхідно враховувати – зміна ваги. Схуднення, вік, вагітність – усе це впливає. Стежте, щоб ваші груди не «тонули» і не «випирали» з бюстгальтера.

Примірка

Переходимо до примірки. Підбираємо ліфчик так, щоб із застебнутим крайнім правим гачком вам було зручно. Враховуючи те, що із часом пояс розтягується, у вас буде місце для маневрів. Так навіть з часом ваш ліфчик буде підтримувати груди не менш надійно.

Застереження: кісточки повинні розміщуватись чітко під грудьми. На молочні залози немає бути жодного тиску. В іншому разі, мастит вам забезпечено. Жінкам із маленькими грудьми взагалі краще обходитись без подібного «задоволення». Особливо зараз, коли неабиякої актуальності набули бралетти із м’якими чашками. А що стосовно об’ємів більших – вони потребують ширшого поясу та бретель. Вузькі не тільки не триматимуть груди належним чином, але й перетискатимуть судини. В ідеалі, бретельки повинні бути натягнутими настільки, щоб між ними і тілом можна було просунути вказівний палець.

Як щодо фасону?

Як правило, виробники нижньої білизни штампують усе за стандартами і не звертають увагу на факт того, що кожні груди по-своєму унікальні. Відтак, жінкам доводиться підлаштовуватись під «стандартну» округлу форму. Як результат – далеко не кожна задоволена своїми формами у нижній білизні, що й не дивно. Ліфчик повинен ідеально лягати на груди. І цього можливо досягти навіть у нинішніх реаліях.

Жінкам із асиметричними грудьми експерти радять купувати бюстгальтер із «кишеньками» та відштовхуватись від більшого розміру чашки. До меншої, у ту ж «кишеньку», завжди можна підкласти додатковий пуш-ап. А от груди конічної форми вдало виглядатимуть у ліфчиках із контурними чашечками (перемичкою посередині), бандо з кісточками, з пуш-апом і у бюстгальтері-мінімайзері (із високими, майже закритими чашками).

Красуням із великими грудьми при виборі бюстгальтера доведеться добряче попітніти. Такому типу грудей, який ще називають «омега», підійдуть винятково непластичні чашки. Доречними також будуть моделі із спеціальними підтримуючими вставками для сосків.

Жінки, що годували грудьми або раптово скинули вагу, часто мають груди із пласкою верхньою частиною. Їм краще звернути увагу на контурні ліфчики з тонким шаром поролону або бюсти із пуш-апом. Обвислі ж груди зможуть підняти ліфчики з кісточками.

І ще одна порада. На завершення, так сказати. Ні в якому разі не носіть бюстгальтер більше дванадцяти годин на день, яким би зручним він не здавався. Молочні залози потребують відпочинку. Якщо їм його не давати, то цілком можливо, що згодом не вдасться уникнути онкології.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector