Одного дня той, хто причиняв вам зло, благатиме вас про допомогу

Життя часом буває ще більш вражаючим та епічним, аніж будь-яка книга чи фільм. У нього є свій сюжет, як і своя логіка. Після кожної кульмінації наступає розв’язка. І кожен вчинок не обходиться без наслідків. Особливо ж це стосується намірів завдавати комусь шкоди – фізичної чи душевної. Таким людям нерідко доводиться опинятись у ситуації, залежній від своїх “жертв”.

І найгіршою карою для тих, хто чинив зло, може стати щира допомога та милість. Подібні сюжети трапляються у романах та кіно. І в житті теж.

Не сумнівайтесь. Одного дня той, хто робив вам боляче, буде залежний від вас. Свекруха, що знущалася над невісткою, стала немічною та втратила у старості зір. Про неї усі забули, навіть рідний син. Точніше, майже усі. Невістка ж взяла відпустку власним коштом та оплатила свекрусі операцію. Ба більше – вона не відходила від жінки ні на крок. Адже та потребувала постійного догляду і нагляду. На щастя, зір вдалось повернути.

Ще одна історія, цього разу про злого начальника. Він знущався над підлеглими, як тільки міг. Та одного дня, за класикою життя, потрапив до лікарні. Інсульт. І, на превеликий подив, єдина людина, що до нього навідалась – це був його ж підлеглий. Ще й фрукти приніс та присів поговорити “ні про що”. Хоча й до цього моменту начальника звільнили, підлеглий таки вирішив проявити жест доброти.

Ось вам подібна ситуація. Директор звільняє дівчину несправедливо та підло. А через десять років прийшов до її власної фірми найматись прибиральником. Він втратив все – і гроші, і сім’ю. Дівчина вирішила залишити усі образи у минулому та взяти чоловіка на роботу. Ще й із лікуванням йому допомогла. А як вам таке – серед жебраків чоловік впізнав свого сержанта, який колись знущався над ним в армії. Він і грошей йому дав пристойних, і запитав, чим може допомогти. Довіз його на машині додому. На щастя, у п’яниці ще був дім. Без натяку на осуд чи докори.

Люди із великою душею не тільки здатні стерпіти зло, вони навіть допомагають тим, хто їм зробив боляче. Вони не будуть зловтішатись, а щиро дадуть руку допомоги.

Траплялись у вашому житті подібні історії? Діліться власним досвідом!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector