Розлучився з дружиною рік назад, син лишився з нею. А тепер я маю утримувати колишню і її нового чоловіка

Олег розлучився з Веронікою рік тому. Син залишився жити з мамою. Уклали угоду про сплату аліментів. Через три місяці, в розмові з сином, дізнався, що «мама живе з дядьком, який просить називати його татом».

Аліменти Олег перераховував щомісяця. Але у вихідні, коли брав сина до себе, бачив, що одягнений він все гірше і гірше. Вічно не підстрижений. Начебто зовсім запущений матір’ю.

Вероніка востаннє зустріла його в новій норковій шубі. Хоча сама зізнавалася, що не працює вже кілька тижнів. Новий залицяльник теж не виділявся високим заробітком. І Олег почав розуміти, куди йдуть його аліменти.

Фактично він утримував колишню і її нового коханого. Вирішив відмовитися від аліментів, але юристи сказали, що згідно із законом він платить не сину, а його матері. І вона розпоряджається грошима як заманеться.

Ніхто цей процес не контролює. Морочитися з окремим рахунком на дитину не став. Подумав і залишив все як є. Не хотів, щоб син, коли виросте, дізнався, що він відмовився від аліментів. Просто під час зустрічей з сином почав водити його в магазин, самостійно одягати і купувати іграшки.

А син і досі, називає татом його, а не чужого дядька …

Як ви вважаєте, чоловік прийняв правильне рішення?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector