Оленка навіть не встигла переступити поріг, як хлопець потягнув її до кімнати. Мовляв, там на неї чекає справжній сюрприз! Однак, після такого подарунку у дівчини одразу зіпсувався настрій

Олег відчинив вікно та глянув на вулицю. Того ранку він прокинувся з чудовим настроєм. Чи то погода така хороша була або ж сон гарний приснився – не знав. А, можливо, річ у смачних млинцях, які Оленка того ранку готувала на кухні. Аромат був таким спокусливим, що у нього аж слині потекли. Накинув халат та покрокував на кухню, наспівуючи під носа веселу пісню:

– Кохана, так смачно пахне, просто я вже готовий за стіл сідати.

– Це не тобі. 

– А кому? І куди ти в такій ранній годині вже зібралася?

– Хіба забув? Я тоді ще декілька днів тому казала, що хочу поїхати до сестри в село, вона у гості запрошувала. Ми ж давно не бачилися. Я ще тобі вчора ввечері нагадала, а ти тільки у відповідь кивав. 

– Я краще залишуся вдома. Ну в мене вихідний день, вже стільки планів з’явилося. Тим паче ти знаєш, що твоя сестра, м’яко кажучи, мене не дуже любить. Ми з нею немов кіт та пес. А я обіцяю, що виберу для тебе найкращий подарунок. Так сказати, реабілітуюся за те, що не поїхав у село. 

– Добре. Але на цей раз я мовчатиму, як риба. Щороку я тобі натякаю та за руку у магазин приводжу, як малу дитину. Тому вмикай фантазію. І навіть не проси мене писати список. Все, я поспішаю.

Він провів дівчину до зупинки, поцілував на прощання та пішов у найближчий торговий центр. А що дарувати Оленці? Здається, що у неї все є. Квіти? Банально і тим паче у неї алергія. Прикраси? Так вона нічого не носить. Можливо, нову сумочку? Ні, не вгадає ні з кольором, ні з розміром. 

Хтось з продавців радив купити набір посуду. Але хіба це дійсно хороший подарунок? Немов натяк на те, що місце Оленки на кухні. 

– Тільки гляньте, яка красива та вишукана сукня. Такий крій модний цього сезону, – запевняла молода білявка у бутику. Дійсно, сукня гарна, але надто відкрита. Ще й колір не личить. До того ж Оленка ненавиділа все блискуче. 

Пішов у магазин косметики. Парфуми у неї є, туш та помада також, з відтінком тонального засобу міг не вгадати. Ну а гель для душу – погана ідея для подарунка. 

Останнім у ряді була невеличка крамниця. Там продавалися різні товари – парасолі, колготи, побутова хімія. Однак, помітив на вітрині невеличку коробочку. 

– Це такий спеціальний органайзер для пігулок. Ось, тут на кожен день таке віконце. Кидаєте ліки і все готово, – сказала старенька продавчиня. 

– Добре, я куплю її. 

Загорнув невеличку коробку у святковий папір. Такий гарний, білий, з червоним бантиком. Оленці точно сподобається такий подарунок. А по дорозі додому купив невеликий букет з червоних троянд.

– Ох, Оленка ще довго буде згадувати таке свято. І всі подруги заздритимуть, – хвалив сам себе перед дзеркалом.

Не міг цілу ніч заснути. Вже уявляв, як дівчина розгортає цю коробочку, починає стрибати від щастя. А ще Оленка така сентиментальна, що може заплакати. Ну точно треба запастися хустинкою. 

Прокинувся, приготував смачний сніданок. Ось вже дівчина подзвонила, що скоро приїде додому. Спустився до під’їзду, щоб допомогти важкі речі піднести. Знає, що сестра хоч і не долюблює його, бо вважає дурником, однак, завжди дає гостинці з городу. 

– Ходімо у кімнату! 

– Почекай, я навіть продукти не розклала у холодильник. 

– Потім, там у кімнаті на тебе чекає справжній сюрприз!

Він потягнув дівчину за руку. Думав, що зараз Оленка буде його міцно обіймати. Однак, дарма так радів.

– Ти серйозно? Що це за дурня? Ти купив мені на день народження звичайну таблетницю?

– Потрібна річ. Тим паче, що у тебе алергія. Ось, тут можна поставити пігулки, вона навіть закривається.

– Ясно. Ну, дякую, ось це так мені сюрприз влаштував. Тільки настрій через тебе зіпсувала. Правильно сестра казала. А я ще така наївна, захищала! 

– Будь ласка, розгорни подарунок до кінця, тут ще одне віконечко є зачинене. 

Дівчина закотила очі. Однак, потім тремтячими руками дістала золоту каблучку. 

– Бачиш, тут навіть пише на віконечку “для хорошого настрою”. 

А потім став на одне коліно:

– Ти вийдеш за мене? 

Оленка знову заплакала. Але на цей раз від щастя. Ось так Олег оригінально вирішив їй влаштувати свято. Стільки років минуло, а вона досі з теплом та посмішкою згадує той день. А каблучка досі красується на її пальчику… 

А ви любите такі оригінальні та цікаві подарунки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector