Оля каже, що її колишній чоловік на утримання собак нової дівчини витрачає більше, ніж на аліменти

Якось до моєї мами завітала в гості її сестра з донькою. Вони цілий вечір обговорювали колишнього зятя.

Особисто я з Вадимом практично незнайома. Ми бачилися лише кілька разів на родинних святах. Однак він справив на мене приємне враження. Я навіть дивувалася, як хамовита Оля змогла привернути увагу такого ввічливого й інтелігентного чоловіка.

Проте зараз тітка з моєю сестрою скаржилися на Вадима. На це у них було кілька причин.

По-перше, після розлучення він не залишив Олі з донькою свою квартиру. На їхню думку, справжній чоловік мав би піти з дому з однією валізою, а все обернулося з точністю до навпаки.

По-друге, буквально через пів року у Вадима з’явилася дівчина. Оля не могла зрозуміти, як він міг так з нею вчинити? Адже вона чекала, що колишній чоловік буде повзати перед нею на колінах і просити прощення, а не будувати нові стосунки.

По-третє, на додачу Вадим разом зі своєю пасією завів аж дві собаки коргі, на яких щомісяця доводилося витрачати пристойну суму грошей. Через це і в тітки, і в сестри аж ніздрі розширювалися від обурення.

Виявляється, що вони побачили в соціальних мережах Олі фотографію з собачим кормом, дізналися його вартість і порахували, що лише на харчування домашніх улюбленців потрібно мінімум 5 тисяч гривень в місяць! Натомість Вадим на доньку дає лише 4 тисячі!

Колишня свекруха одразу заявила: зятю важливіші пси, ніж власна дитина. Через це вона вирішила заборонити зраднику спілкуватися з дівчинкою. Оля підтримала свою матір. Вона не вірила в те, що утримувати собак може нова обраниця чоловіка, адже їй здавалося, що якщо вона ніколи не працювала, то й інші живуть виключно чужим коштом.

Зрештою моя мама сказала:

– Досить слідкувати за життям Вадима. Хай робить те, що хоче. А в Олі ще все попереду!

Тітка відповіла:

– Легко зі сторони давати такі поради! Я подивлюся, як ти будеш говорити, коли твою доньку кинуть з дитиною на руках.

Після цього посиденьки закінчилися. 

Хочеться лише побажати Вадимові щастя з його новою дівчиною, адже після шлюбу з Олею він дійсно на це заслуговує!

А на чиєму боці ви в цій ситуації? Чи повинен чоловік після розлучення дбати про повне матеріальне забезпечення колишньої дружини з дитиною? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector