Він обрав доньку та жодного разу не пошкодував про це!

Доньці було всього-на-всього два рочки, коли Дмитро розлучився зі своєю дружиною. Не дивлячись на те, що він її дуже сильно любив, вони  просто не зійшлися характером, як часто трапляється у багатьох парах.

Вони вирішили розійтися без сварок, не стали домовлятися чи шукати вихід з ситуації та не намагалися зібрати розбиту чашку. Адже пара не підходила одне одному. 

Чоловік обрав свою доньку й жодного разу не пошкодував про це!

Спочатку стосунки Дмитра та Анни починалися з товариських відносин. Спершу вони просто дружили 7 років, а згодом вирішили одружитися. Тоді чоловік був закоханий по вуха у дівчину, немов маленький хлопчисько. Але, на жаль, Анна не відчувала жодних палких почуттів. Після розлучення маленька донечка Катюша залишилася жити з мамою, однак Дмитро щовихідних забирав доньку до себе. 

Через декілька років такої самотності Дмитро зустрів Ларису, яка була його співробітницею. Виявилося, що ця зустріч була для нього доленосною. Дмитро вирішив не відтягувати момент, тому зробив коханій пропозицію після року стосунків. 

Хоча Лариса й досі холодно ставилася до маленької Катюші. Однак чоловік себе заспокоював, мов зараз наречена для Каті чужа людина, але з часом вони потоваришують і вона прийме доньку, як свою рідну. 

Одного разу, перед вихідними, коли Дмитро в черговий раз збирався по доньку, Лариса попросила його не їхати по Катюшу. Дружина запропонувала вдвох поїхати до її батьків та разом відпочити. Але чоловіка такий варіант не влаштовував, адже навіть після розлучення докладав максимум зусиль, щоб не втратити нагоду побачити донечку. А тут раптово хтось намагається перешкодити цій зустрічі, навіть якщо це його кохана дружина. 

Ларису ця ситуацію дуже розлютила. Адже у неї були свої плани на чоловіка – загнати його під каблук, постійно командувати ним та керувати й нарешті здихатися від маленької суперниці. Оскільки жінка бачила й відчувала, що на першому місці у нього не вона, а Катюша.

Згодом, ситуація повторилася. Коли Дмитро поїхав за донечкою, Лариса вирішила поїхати сама до своїх батьків на всі вихідні. І чоловіка це не засмутило, адже він з Катею чудово провів час – купив новий одяг, іграшки, посиділи у кафе. Коли він відвозив дівчинку додому, то виявилося, що скоро колишня дружина їде у відрядження по роботі. Дмитро глибоко в душі дуже зрадів, адже зможе взяти до себе доню на цілий тиждень!

Однак, Лариса не дуже зраділа такій новині. Спочатку, вона не звертала увагу на свою маленьку “суперницю”, але згодом почала негативно реагувати на будь-які дії зі сторони дівчинки. Якось Дмитро повернувся з магазину й побачив, як дружина сварить та б”є доньку. Виявилося, що Катя випадково перекинула дорогу пудру мачухи, коли прибирала у кімнаті. 

Тоді чоловік зрозумів, що це кінець. Він не очікував побачити таку жахливу картину – донечка плачучи стоїть у кутку та прикривається від Лариси, яка давала їй ляпаса та лаяла її грубими словами. 

Дмитро вимагав від жінки, щоб вона негайно вибачилася перед Катею, адже ця ситуація його дуже розлютила. Однак, замість пробачення він отримав ультиматум – або вона або донька.

Не кожен може прийняти та полюбити дитину чоловіка від попереднього шлюбу. Та і ніхто не змушує її любити, немов це рідна дитина. Але ставитися до них спокійно, без претензій чи злих слів, а по-людськи можна, правда ж? Хіба діти винні у помилках своїх батьків? Як можна сприймати маленьку, беззахисну дівчинку як суперницю та конкурента? 

Чоловіка довго мучили ці питання, але  обрав правильний для себе вибір. Він викликав Ларисі таксі, попросив зібрати всі речі з квартири та переїхати геть. Після того, як голосно грюкнули вхідні двері, чоловік заспокоював маленьку донечку, яка досі плакала та боялася. 

Катюша всім своїм серцем не розуміла, що вона зробила такого, що її зненавиділа Лариса. Дівчинка навіть перестала йти на контакт з рідним батьком. Тоді Дмитрові було дуже важко. Однак не втрачав надії та сподівань знайти вихід з ситуації. 

Згодом, чоловік зателефонував до своєї колишньої дружини та запропонував забрати Катю на море, щоб трішки відпочити та розслабитися. Анна з радістю погодилася, адже також хотіла налаштувати своє особисте життя та більше часу провести зі своїм майбутнім чоловіком. 

Зараз донечка стала цілковитою копією своєї матері – красуня, струнка та висока. Тепер вже вона кожних вихідних приїздить до батька разом зі своїми дітьми. Дмитро жодного разу не пошкодував про те, що зробив правильний вибір.  

На жаль, не кожен чоловік може вчинити так, як герой цієї історії. Адже часто батьки забувають про рідних дітей, щоразу менше й менше часу проводять з ними. Або й взагалі не бачаться, не присилають аліменти та не беруть участь у вихованні. 

Таких чоловіків, як Дмитро, зараз дуже мало, але саме такі люди заслуговують найбільшої поваги!

Як ви вважаєте, чи можливо налагодити стосунки між дітьми від попереднього шлюбу та новою коханою людиною? Чи ці стосунки вже приречені на поганий кінець? 

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector