Онучку на мене кинула, а грошей не висилає, все зі своєї пенсії купую

Олена Василівна зі своїм чоловіком жили спокійним життям на пенсії, поки одного разу їх донька Анастасія не відправила до них онуку, а сама поїхала на заробітки в Чехію.

Анастасія не говорила мамі про свої плани. Просто одного дня поставила батьків перед фактом, що їде закордон, а донку залишає їм. Жила сім’я у квартирі, яку Анастасії залишив колишній чоловік. жінка захотіла зробити ремонт вдома. Тому одного дня вирішила поїхати в Чехію, а Ганнуся залишилася жити з бабусею. Олена Василівна постійно жалілася своїм подругам, що з онукою їй важко, вона не може вже встигати за дитиною, та й молоде покоління їй незрозуміле.

–  Мені так подобалося, як ми живемо з чоловіком на пенсії: багато не готуємо, гуляємо парками, встаємо коли хочемо. А тепер постійно потрібно вставати зранку, щоб приготувати щось Ганусі, нагодувати її та знов бігти в магазин за чимось на обід. Я так набігаюсь до вечора. Часу піти до лікаря немає. Тиск постійно скаче. Лікарі радять не хвилюватися, але як тут не хвилюватися з дитиною? – жалілася Олена Василівна подругам.

– А де ж ваша Настя? – перепитували  подруги.

– Не знаю, шле мені фото з Німеччини, Франції, Польщі. Каже, що в мені все прекрасно. Але грошей зайвих нема, тому нічого не висилає. А я все Ганусі купую з власної пенсії, хоч вона мізерна.

Невдовзі після цього Настя написала батькам, що зустріла в Чехії однокласника, закохалася і завагітніла. Пара повернулася додому. Олена Василівна дуже втішилася щастю доньки.

Проте через рік ситуація змінилася й не на краще. Цього разу Настя разом з новим чоловіком вирішила поїхати на заробітки, а Олені Василівні залишили тепер двох дітей.

Але через деякий час все повторилося. Тепер Настя поїхала на заробітки з чоловіком, а батькам залишила вже двох дітей.

Як ви вважаєте, що робити Олені Василівні в цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector