Якось зранку на телефон Олега надійшло сповіщення. Це було смс від батьків вперше за 6 років

Олегові батьки були проти його одруження. Тому, коли хлопець наполіг на своєму, вони залишили його без спадку. Але Олег не шкодував ні за чим, а от його батьки пошкодувати як тільки зрозуміли, наскільки були не праві.

Наше в п’єсі Шекспіра «Ромео та Джульєтта», Олег та Ірина боролися за своє кохання. Але, на відмінно, від художнього сюжету, все ж вибороли право на щастя. Ірина перейшла в 10 клас, в якому  вчився Олег. Коли хлопець вперше побачив дівчину, то пошепки назвав її «неземною».

Тоді хлопцю важко було розібрати що говорить вчитель, він не зводив очей з Ірини. А, коли їй сказали сісти за парту, то виявилося, що лише Олег сидів сам, і лише з ним вона могла сісти. Вона підійшла до хлопця та усміхнулася, і тоді він відчув, що «пропав».

В Олеговій сім’ї не панувала любов. Тато займався бізнесом, мама володіла салонами краси. Хлопець змалку не вірив ні в кохання, ні в шлюб. Але він добре засвоїв, що людей тримають разом гроші. У батьків Олега були інші пасії та стосунки на стороні, всі це прекрасно знали та мовчали. Хлопець не вірив в те, що між цими двома колись було кохання. 

Батьки не могли показати синові що таке кохання, бо й самі не знали. Високий статус батьків приваблював дівчат, які бігали за Олегом. Тому в любов хлопець не вірив. Але Ірина змінила все його життя.

Олег проявив до Ірини інтерес, а вона відповіла йому взаємністю. Їхні стосунки дозрівали неквапливо, спокійно. Дівчина допомагала однокласнику з домашнім завданням, а той проводив її будинку дядька, з яким вона жила після смерті батьків-алкоголіків.

Коли про стосунки сина з бідною дівчиною дізналися його батьки, то були не на жарт роздратовані. Вони наказували хлопцю не дуріти та негайно обірвати стосунки з “аферисткою”. Але Олег не слухав їх. Тоді мама Олега вирішила подзвонити Ірині. Дівчина почала переживали за добробут свого коханого і вирішила покинути його.

Але Олег переконав Ірину, що без неї йому життя не миле, і вони продовжили стосунки таємно до випускного.

Закінчивши школу, коли Олег відправлявся на навчання до університету, він зізнався батькам, що таки не покинув Ірину. Тоді вони сказали йому вибрати: або спадок, або дівчина. Олег не вагаючись відповів: “Ірина”.

Пара поселилася в маленькій орендованій квартирі. Вони ходили на пари вдень, а ввечері бігли на роботу в кафе. Ірин дядько допомагав їм, як міг. Але вони були щасливі, бо були удвох. І от, як тільки з’явилася нагода, пара одружилася. Вони не влаштовували пишне застілля, але це їх зовсім не хвилювало. Вони вирішили перевестись на заочну форму навчання і взяти більше роботи, щоб викупити орендовану квартиру. Власник пішов їм на зустріч і  погодився на виплати протягом 3 років без відсотків та банків.

Після випуску з університету в сім’ї народився син. Тепер Ірина працювала вдома, а Олег працював на двох роботах. Було важко, але вони кохали одне одного   – це головне.

Якось зранку на телефон Олега надійшло сповіщення. Це було смс від батьків вперше за 6 років: “Ми лише зараз дізналися, що маємо онука, вибачте нам!”

Чоловік розбудив Ірину, адже не знав, як вона відреагує на це, сам же він не тримав зла на батьків та не був ображений. Дружина теж радісно сприйняла новину, тепер нарешті їхня родина буде повною.

Чоловік показав смс дружині, бо не знав, чи згідна вона примиритися з батьками. До того часу Олег вже не тримав зла на батьків. Ірина теж зраділа такій новині. Нарешті родина повна.

А що б вибрали ви в такій ситуації?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector