Ось 8 речей, які ні в якому разі не варто класти в пральну машину

Пральна машина – це справжня помічниця, яка взяла на себе велику частину обов’язків сучасних господинь. Часто, ми відправляємо у пралку майже все, що необхідно попрати, але з цим варто бути обережнішими. Є речі, які ні в якому разі не можна класти в пральну машину, тому що це може пошкодити і саму машину, і вашу річ.

Взуття

Я знаю багатьох людей, які залюбки перуть своє спортивне взуття у пральній машині. Тільки повторювати за ними я вам не раджу, тому що з кожним таким пранням, ваше взуття стає слабшим і дуже швидко зношується. Таке прання дуже погано впливає на тканину та всі шви, тому з легкістю може його пошкодити. Краще прати взуття руками. Якщо дуже кортить випрати у пралці, хоча б виберіть режим з мінімальними оборотами.

Чохли для подушок

Зазвичай чохли для подушок виготовляють з дуже делікатних матеріалів, які просто не зможуть витримати доволі жорсткого прання у пралці. Після такого, шви на чохлах можуть просто розійтись.

Металеві предмети

Перед пранням ретельно перевіряйте всі кишені, тому що в них ви можете забути ключі, шпильки та інші металеві предмети. Також, варто вивертати речі навиворіт, якщо на них є якісь металеві деталі. Все це може пошкодити вашу пральну машину.

Речі з мереживом

Речі з мереживом можна з впевненістю віднести до категорії делікатних. Якщо часто прати їх у пральній машині вони дуже швидко зіпсуються та втратять свій привабливий вигляд. Такі речі потребують ручного прання.

Кепки

Кепки мають козирок, який під час прання у пральній машині може пошкодитися, або деформуватися. Таким чином, кепка втратить свій привабливий вигляд і ви навряд чи будете її носити.

Бюстгальтер

Бюстгальтер – це делікатна річ, яку необхідно прати у спеціальному чохлі у режимі “Делікатні речі”. Якщо такого у вас немає, краще прати білизну руками.

Шовк

Шовк – це дуже делікатна тканина, яку варто прати руками, або взагалі віддати у хімчистку. Пральна машина може пошкодити цю тканину.

Пом’якшувач води

Під час прання краще не додавати у воду пом’якшувач, тому що це погано впливає і на речі, і на пральну машину. Для того, аби ваші речі були м’якими, варто просто додати 10 г лимонної кислоти.

Ви часто прали ці речі у пральній машині?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector