Ось чому чоловікам подобаються стрункі жінки. Справа тут зовсім не в зовнішності

Дівчата… ми завжди повторюємо, що підбираємо гардероб, створюємо макіяж та шикарні зачіски особисто для себе. Та кого ми обманюємо? Хіба колись, хоча б у когось з нас не виникало бажання ловити на собі захоплений погляд чоловіка (бажано не одного)?

Ми завжди, іноді навіть підсвідомо, зупиняємося та читаємо статті на кшталт “Як сподобатися чоловіку” і намагаємося зробити все, аби вигідніше виглядати на фоні інших жінок. Як не крути, а всі ми конкурентки.

Можна довго сперечатися стосовно того, що смаки у всіх різні і кожна жінка, незалежно від фігури зможе знайти свого принца, але статистика говорить геть про інше. Здебільшого, чоловіка обирають для себе саме струнких жінок. Але чому?

Зайва вага відлякує чоловіків

Більшість з нас вважає, що чоловіки обирають струнких жінок тільки тому, що вони мають гарну фігуру з максимальними об’ємами у зоні декольте та сідниць. А кому потрібна незграбна жінка з зайвою вагою та маленькою валізою комплексів на додачу? 

Отож, справа лише у зовнішності? Для того, аби відповісти на це питання, ми пропонуємо вашій увазі роздуми чоловіків на тему: “Чому жінки з пишними фігурами рідко приваблюють чоловіків?”.

Відповіді чоловіків

  1. Я сам колись мав зайву вагу і знаю, що це сильно впливає на емоційний стан. Саме тому я не хочу, аби у моєї коханої були проблеми з вагою, оскільки це призведе й до виникнення психологічних проблем.
  2. Справжню жінку доволі важко розгледіти за таким прошарком жиру.
  3. Я не хочу бути з жінкою, яка дозволила собі опуститися до такого рівня. Це вказує на те, що одного дня вона може вчинити так з нашими стосунками. Я забезпечую родину усім, а у відповідь хочу бачити поряд доглянуту та струнку жінку. 
  4. Просто уявіть стрункого чоловіка поряд із товстою жінкою. Це ж смішно!
  5. Я хочу, аби моєю коханою захоплювалися всі мої друзі та знайомі й це стосується навіть інших жінок.
  6. Краса – доволі складна штука. Є жінки пишні, повні, а є товсті. Чомусь жінки рідко обирають бідних та низьких чоловіків. Це приблизно те саме.
  7. Зайві кілограми вказують на те, що жінці просто наплювати на своє здоров’я. Їй просто лінь за собою доглядати.
  8. Річ у тому, що зайві кілограми можуть стати причиною різних хвороб у майбутньому. Чому товсті жінки про це не думають?
  9. Я веду здоровий спосіб життя і уявити себе поряд з товстою жінкою просто не можу. Нам не буде про що говорити.
  10. Якщо жінка не може витратити годину на спорт, то як вона у майбутньому буде виконувати всі хатні справи та займатися родиною?

Як на мене, висновки очевидні. Чоловікам не подобаються повні жінки не тому, що це неестетично виглядає. Просто вони не хочуть бачити поряд із собою ліниву жінку, якій геть наплювати на своє здоров’я та майбутнє. Все логічно: проблеми зі здоров’ям призведуть до проблем з вагітністю, а можуть навіть вплинути на дитину. Лінь вказує на те, що у вашому домі навряд чи буде здорова їжа та чистота. Чоловіки завжди думають про майбутнє, тому у своєму виборі враховують абсолютно все. 

Звичайно, легше звинуватити чоловіків у тому, що вони просто ведуться на гарну картинку й не бажають помічати ваш прекрасний внутрішній світ. Та стрункі дівчата не лінуються, вони завжди за собою доглядають та піклуються про своє здоров’я. Можливо, варто брати з них приклад? 

А ви як вважаєте, фігура важлива в особистому житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector