7 прихованих послань долі, на які варто звернути увагу кожному

У житті ми часто нарікаємо на те, що нам не таланить, що комусь пощастило у чомусь більше, а нам постійно якісь випробовування лягають на шляху.

Та так говорити не варто.

Можливо, сама доля хоче підштовхнути вас та таким чином подарувати вам тільки найкраще.

Ось, про що вам може шепотіти доля.

Думки, що не дають спокою

Якщо ви не розумієте чому у вашій голові постійно думки про певну людину з якою раніше у вас були якісь відносини, то не ігноруйте такого.

Чому ми думаємо про людей? Перш за все, ми думаємо про тих, кому ми зараз найбільше потрібні. Так влаштовано, що потік енергетики від однієї людини переходить до вас і сигналізує, що саме зараз ви найбільше потрібні цій людині.

Та не плутайте саме це зі спогадами, коли ви побачили спільне фото і почали згадувати, або коли якась річ викликала асоціації з тією людиною.

«За що мені це?!»

Усе, що трапляється з вами – не просто так.

Тобто, якщо ви навіть потрапили у ДТП, або вас обікрали, обдурили і тому подібне, не засмучуйтеся через те, що вас безневинно покарала доля.

Вам або нагадали про якісь буремні минулі часи, коли ви були неправі, або вас просто хочуть попередити про можливу ще більшу небезпеку.

Прислухайтеся до своєї інтуїції та аналізуйте.

У Всесвіту є своя пошта

Так, це може трохи дивно звучати, але Всесвіт – наш найкращий друг, якому приємно нам давати підказки та постійно допомагати.

Коли ми ніяк не можемо віднайти відповідь на запитання потрібно звертати увагу навіть на найдрібніші деталі, адже підказки можуть бути усюди.

Просто випадково відкрилася книга і її сторінки зачепили душу, або випадково почули у громадському транспорті діалог людей, який був дотичним до вашого внутрішнього питання.

Дрібні, але постійні невдачі

Ось тільки ми стаємо на рівень вище від себе колишнього – наша доля передає нам вітання у вигляді невдач та перевіряє чи дійсно ми варті того, що маємо на цей час.

Якщо випробування пройти гідно, то можемо отримати ще й винагороду, а коли провалимо – повернемося до минулого, аби наступного разу все вдалося краще.

Раптова знахідка

Так, віднайти щось цінне взагалі неочікувано – насправді дуже приємно.

Та все ж, коли ви знаєте, що річ не ваша, а для когось цінна – варто віднайти власника та віддати її йому.

Повірте, ви ще встигнете розбагатіти, бо доля вам віддячить

Сон, що повторюється

Сон – це завжди щось сакральне та особливе.

Тому, варто ставитися до них з пильністю. Часто, сон може попереджати про можливу небезпеку, або навпаки про радість.

Також, під час сну ми можемо отримати відповіді на свої потаємні запитання.

Запізнення, стукіт у «зачинені двері»

Якщо ви завжди всюди встигаєте, а ось у це місце за дивним збігом обставин ніколи вчасно прийти не можете – робіть висновки – доля каже, що вам нічого робити тут.

Також, за цим принципом потрібно навчитися розрізняти те, що приносе задоволення і те, що вас тільки обтяжує.

А ви дослухаєтеся до своєї долі?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector