Ось чому не варто засуджувати тих, хто віддає батьків до будинку престарілих. Зворотний бік медалі жахає…

Думка про те, аби віддати своїх стареньких батьків у будинок престарілих жахає багатьох людей. В нашій країні звикли засуджувати тих, хто кидає старих пенсіонерів у таких будинках та влаштовує власне життя. Але ніхто не задумується над тим, що інколи, таке рішення може піти на користь не лише дітям, а й батькам. 

Для того, аби ви краще зрозуміли ситуацію, вам просто варто прочитати декілька історій.

Мама моєї колеги завжди була доволі сильною і впертою особистістю. Вона ніколи не слухала інших та завжди робила все так, як хотіла сама. Також, ця жінка дуже любила попоїсти. Декілька років тому у неї виявили діабет та рекомендували дотримуватися дієти. Звичайно, вона цого не робила, що призводило до погіршення стану здоров’я. Марина – її дочка, часто возила її до лікарні, оплачувала лікування та доглядала. Згодом, жінка поверталася додому та продовжувала їсти те, що любить. Нещодавно, вона знову потрапила до лікарні. У неї почала розвиватися гангрена ніг…

Інший випадок говорить про те, що у літньої жінки почали розвиватися неврологічні відхилення. Вона почала тікати з дому, забувала де вона живе, та навіть як треба ходити в туалет. Одного разу, вона вилізла на підвіконня та відкрила вікно. Ще хвилина, і вона б зробила крок вперед. Зупинив її стук дверей і лише тоді вона усвідомила, що стоїть на підвіконні. Періодично, дочка відправляє її на лікування, але результат тримається не надто довго. 

Також, схожа ситуація з моєю сусідкою. Вона вигадує різноманітні історії та небилиці, розповідає це усім сусідам та інколи йде з дому. Вона забуває де її помешкання, ріже собі одяг та навіть зачиняє свого пса у гаражі. Лікування вже не допомагає.

А тепер, скажіть мені, кому від такого життя буде легше? Ні батькам, ні дітям. Лише суспільство, яке звикло вважати такий стан речей нормою. Звичайно, адже ніхто не знає й навіть не хоче знати як ці люди страждають. Хіба ж не легше було б просто відвести своїх хворих рідних до спеціалізованої установи, де будуть кращі умови та працівники? В Європі така схема чудово працює, але нам до цього ще дуже далеко в моральному плані.

Як ви вважаєте, це нормально відправляти батьків до будинку для літніх людей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector