Ось чому споріднена душа – це насправді дзеркало вашої душі

Споріднена душа – це людина, яка з якою у вас виникає особливий зв’язок. Вона може бути вашим другом, родичем чи другою половинкою. У будь-якому разі її образ багато говорить про те, яким ви є насправді.

Варто зізнатися, що раніше я неправильно трактувала поняття “споріднена душа” і вкладала в нього зовсім інший сенс.

Слова Елізабет Гілберт змінили мою думку. Вдумайтеся в них і ви: «Заведено вважати, що споріднена душа – це щось на зразок ідеального партнера у відносинах, зустріти якого мріють усі. Але справжня споріднена душа є дзеркалом вашої душі. Людиною, яка показує вам все, що стримує вас. Людиною, яка акцентує увагу на тих речах, які вам варто поміняти, щоб змінити своє життя».

Не потрібно сподіватися, що одного дня доля зведе вас з людиною, яка стане вашим ідеальним доповненням та спорідненою душею, поруч з якою ви віднайдете гармонію і зможете бути собою.

Така позиція неправильна, адже ви з самого початку оцінюєте себе як неповноцінну особистість, якій для цілісності необхідний хтось інший. Не дивно, що така людина притягує до себе аналогічну особистість. Здавалося б, пазл має зійтися. Дві половинки – одне ціле. 

Проте будь-які відносини можна назвати міцними й здоровими, коли в них вступають два сформованих партнери. За таких умов між ними можлива взаємодія, розвиток й зростання.

Натомість дві неповноцінні людини не чують власного “я”. Вони орієнтуються на світло іншої людини і шукають в цьому свій порятунок. Ланг Ліві не даремно казав: «Зараз так темно, що ти навіть не бачиш проблиску світла. Це тому, що світло виходить від тебе. Ти не бачиш його, але зате його можуть бачити всі інші».

Не варто боятися труднощів чи тих моментів, коли хочеться опустити руки. Наше життя – це чергування злетів й падінь, тому рано чи пізно на зміну білій смузі прийде чорна і так по колу. 

Інша людина не може розв’язати ваших проблем. Не перекладайте відповідальність за своє життя. Проте безумовно завдяки спорідненій душі ви зможете побачити правильний шлях і отримати необхідну підтримку. 

На життєвому шляху кожного з нас зустрічаються люди, які допомагають зрозуміти себе, пізнати свій внутрішній світ і навчитися безумовної любові до власної персони.

«Я запитав його:« Яка різниця між любов’ю всього твого життя і твоєї другою половинкою? »«У першому випадку – це мій вибір, а в другому – ні», – Таррін Фішер.

Чи згідні ви з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector