Ось що насправді означає, якщо тебе кидають, видаляють з друзів або блокують

Людям потрібне спілкування. Комусь – більше, комусь – менше, але воно потрібне всім. Тільки через комунікацію з іншими людьми ми можемо дізнатися щось нове, надихнутися на свіжі ідеї, відчути себе важливими та потрібними. Але те саме спілкування не рідко є і причиною наших сліз, та комплексів, саме тому ми так часто закриваємось від нього.

Інтернет допомагає нам створити ілюзію дружби, ілюзію кохання. Тут ми здатні сконцентрувати увагу на собі та ретельно відшліфувати свій образ. Ми справді дуже стараємося сподобатися своїм підписникам. Тому ретельно очищуємо свої сторінки від тих, хто нас критикує.

Таким чином ми, наче викреслюємо їх з нашої реальності. Наче немає людини, немає і її незадоволення, а, отже я – знову ідеальний. Ми блокуємо цю людину в соціальних мережах, не відповідаємо їй на дзвінки, чи повідомлення – будь-що, лише б вона не руйнувала нашу ілюзію.

Але інколи ми й самі опиняємося по той бік ситуації. Тоді що? Ось тоді ми перестаємо жити в ілюзії, а відчуваємо реальний біль, який не “заблокуєш” і не “видалиш”. Нам дуже важко прийняти відмову. Це руйнує нашу самооцінку, підриває нашу впевненість в собі. Адже…як так? Нас викинули, як непотріб…

З цим важко змиритися, потрібна відповідь. Ми хочемо знати відповідь. Чому з нами так вчинили? Тоді б ми не накручували себе, ми мали б за що зачепитися і перенести провину на кого завгодно чи на що завгодно, лише б не на себе.

Але провина дійсно не в нас самих. Ось що насправді стається, коли ми опиняємося у списку заблокованих тих, кого любимо:

Ви не стали гіршими, ви взагалі не змінилися. Змінилися лише обставини та думка людини, яка так вчинила з вами. Той образ поганця, який ви собі нав’язуєте, можливо, і живе в голові тієї людини, але ви точно не стали ним. Не намагайтеся думати так, як міг би думати про вас ваш кривдник. Ви залишилися цікавими та приємними для багатьох інших людей навколо. А це свідчить про те, що ви справді гідні уваги та любові, не залежно від того, що думають одиниці.

Є люди, які приходять в наше життя не назавжди, а лише для досвіду. Такі стосунки мають термін. Не тримайтеся за них, вони абсолютно не вартують того часу, який ви можете потратити на своїх близьких. Люди, які прийшли у ваше життя назавжди – ось, хто справді гідний вашої уваги.

Людина, яка викреслила вас зі свого життя зробила свій вибір. Вона відіграла свою короткотривалу роль і тепер мусить звільнити місце для когось більш вартісного у вашому житті. Тому подякуйте їй за досвід і чекайте на когось набагато ріднішого вам.

Людина, яка вирішила піти, зробила це не зовсім самостійно. Звісно, її рішення зіграло тут велику роль. Але, хочете ви цього, чи ні – така доля. Якщо ви намагатиметесь обманути її, то будете нещасливі. Відпустіть, якби не було боляче, цим стосункам не судилося збутися. Потім ви зрозумієте, що так насправді набагато краще і спокійніше.

Не закривайтесь від світу, адже далі лише цікавіше. Людина, яка прийде у ваше життя змусить забути все, що було до неї. І лише тоді ви зрозумієте, що ніколи насправді не кохали до цього. Бо кохання не вмирає, воно не йде і не заблоковує. 

Не звинувачуйте себе в тому, що хтось ігнорує вас. Ви ні в чому не винні. Краще подумки подякуйте цій людині, що сама звільняє під собою місце у вашому житті. Адже це місце визначене долею для когось набагато кращого!

Подякуйте їй подумки за те, що не подовжуєте далі тонути в цьому болоті, припинили розбиратися і миритися з чужими тарганами. Нічого страшного не сталося, просто ще одна зайва людина пішла з вашого життя. Цьому насправді потрібно радіти. Ви вільні, а далі буде лише краще!

Звісно, зараз вам, скоріш за все, важко усвідомити наскільки це добре, що ці токсичні стосунки нарешті завершилися. Але скоро ви відчуєте свіжий подих спокійного життя, де ви самі будете малювати свою реальність. У вашому житті з’явиться купа часу на здійснення мрій та реалізацію планів. А найголовніше – тепер ви зможете дізнатися що таке справжні стосунки, де панує повага і підтримка. Дивіться лише веред, там цікавіше!

А як ви думаєте, чому люди можуть різко припинити спілкування з близькими?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector