Ось що повинна пам’ятати кожна жінка

Я тобі зараз скажу дещо, що ти повинна запам’ятати на все життя: ти неймовірно гарна і сильна жінка, тому ти мусиш пишатися собою.

Забудь про все, що говорив тобі світ, забудь про невдачі та розбите серце, забудь про образи та кривдників, забудь про поганих досвід і власні проступки. Забудь про погані моменти з минулого, живи зараз, бо зараз ти є, і ти є такою, якою сама хочеш бути. 

Не звертай увагу на неприємних людей, просто позбувайся їх.

У твоєму житті ще не раз будуть люди, які дозволять собі тебе принизити, засмутити, перекласти на тебе свою відповідальність свої справи та свої проблеми.

Будуть також і ті, хто спробує змусити тебе розлюбити себе, нав’язуватиме тобі неприязнь до себе. Вони добиватимуться того, щоб ти не подобалась собі у дзеркалі.

Такі неприємні знайомства не мусять зломати твій дух. Продовжуй бути позитивною і люблячою. Тільки в радості та любові ти зможеш реалізуватися, як жінка, як особистість. Не дозволяй нікому відібрати у тебе твою щиру посмішку.

Ти хороша жінка. І ти повинна стояти з високо піднятою головою.

Ти хороша жінка, не опускай голови та не сходи зі шляху, який веде тебе до цілі. Ти не робиш нічого поганого, а, отже, заслуговуєш на щастя. Не дозволяй нікому тягнути тебе вниз, коли ти вириваєшся нагору. Будь сміливою і продовжуй йти, навіть, коли ніхто в тебе не вірить і самій страшно робити крок.

Тебе достатньо.  Тебе навіть більш, ніж достатньо.

Тебе більше ніж достатньо для чоловіка, який одного разу полюбить тебе. І якщо він не звертається з тобою так, як потрібно, відпусти його Ти більш ніж достатньо для сім’ї, в якій ти була вихована, або сім’ї, яку виховувала ти. І якщо вони не можуть це побачити, ти не можеш дозволити їм зламати тебе.

Тебе більш, ніж достатньо для поваги, любові, тепла, друзів, рідних і того, хто щиро полюбить тебе. Не давай комусь нав’язати тобі протилежну думку.

Не переживай через слова злих людей і не звертай на них уваги. Ти неймовірно гарна і сильна жінка, тому ти мусиш пишатися собою.

А ви пишаєтеся собою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector