Ось так закінчилися мої не надто вдалі стосунки. Але зараз я ні про що не шкодую

Стосунки з Сергієм тривали понад чотири роки. У нас все було спокійно і стабільно. Попри те, що яскраві почуття і пристрасть трохи вщухли, не можу сказати що нам було погано разом.

Не так давно Сергій зробив пропозицію, і ми почали планувати весілля. Майбутній чоловік складав списки гостей, і я зрозуміла, що він не планує кликати на свято моїх близьких подруг. Я дуже сильно засмутилася з цього приводу.

Зрозуміло, я не змовчала, і в будинку вибухнув справжній скандал. Мені давно було відомо про те, що Сергій на дух не переносить моїх подруг, але це ж наше спільне свято! На мої обурення коханий відповів, що краще запросити колишніх однокурсниць, мовляв, подивитися, як вони будуть заздрити. Я поступилася в цьому питанні, тим більше, що самі дівчата поставилися до ситуації з розумінням.

Але я все одно дуже сильно рознервувалася, і, щоб заспокоїться, зібралася на посиденьки до дівчат. Нам всім вже за 25, тому ні про які клуби мова не йшла. Ми зібралися вдома у Люби, випили на чотирьох пляшку червоного вина, подивилися фільм, обговорили останні придбання, проблеми на роботі і всіх хлопців.

У мене хороші подруги, ми спілкуємося ще з перших курсів інституту, а дружба з Марією почалася ще в школі. Ми часто обмінювалися одягом, косметикою, підтримували один одного в складних ситуаціях.

Коли зайшла мова про мої стосунки з Сергієм, я повідомила, що планується весілля. По обличчях дівчат було видно, що вони не задоволені. Але лізти в мої відносини вони не стали. Вони теж не були в захваті від мого вибору.

– Сергій хоч буде кликати нас на весілля, чи досі ображається на наші підколи?

Я уникнула відповіді, сказавши, що ми ще нічого не планували. Але по обличчях подруг було видно, що вони не дуже раді цій події.

– Аліна, ну, скажи, навіщо тобі цей придурок? Що тебе тримає поруч з ним? Хіба ти не розумієш, що ви живете разом тільки за звичкою? Що ти маєш від цих відносин? Ти ж молода і красива жінка. Маєш хорошу посаду і відмінно заробляєш. Навіщо ти тримаєшся за цього Сергія? Ну так, ваші стосунки тривають вже чотири роки. Але хіба це привід пов’язувати своє життя з таким придурком?

Після цих слів я почала розглядати ситуацію під іншим ракурсом.

Я і правда відчувала, що у нашої любові давно сіла батарейка. Але я не наважувалася щось міняти в цьому житті. Мені була потрібна порада з боку. Але я вирішила не рубати зопалу, і відверто поговорити з чоловіком. Може заради наших відносин він захоче змінитися?

Вдома мене чекав сюрприз у вигляді п’яного Сергія. Як тільки я увійшла у квартиру, він почав пред’являти претензії:

– Що, знову ці курки мене обговорювали? Як вони мене вже дістали! Це ж справжні повії, і ти з ними заодно! Чому це ти така розмальована? Що, знову по мужиках ходила?

І в цей момент він замахнувся, щоб мене вдарити! Я ледве встигла ухилитися, хоча, якби він був тверезий, навряд чи у мене це вийшло.

Я була шокована, що навіть сліз не було. Взяла з полиці валізу, і мовчки почала збирати свій одяг.

Сергій моментально протверезів.

– Аліна, що ти робиш? У нас скоро весілля! Ти не можеш зараз так просто піти! Якщо ти зараз мене кинеш, я що-небудь з собою зроблю!

– Це вже будуть не мої проблеми. Ти не маєш ніякого права вказувати, як мені жити! Ніхто не змушує тебе жити з моїми подругами разом, але поважати моїх близьких друзів ти зобов’язаний! І якщо ти вважаєш мене повією, і не довіряєш вже зараз, то будувати відносини або сім’ю не має сенсу.

Я викликала таксі і поїхала до Марії. 

Вона зрозуміла, що у мене сталося щось серйозне. Мовчки посадила за стіл, поставила чайник і налила коньяку.

– Візьми, полегшає.

Через годину в квартирі з’явилася Люба, а потім і Світлана. Ми до самого світанку пили чай і складали плани. Вже до обіду я знайшла нову квартиру, а перстень повернула за допомогою кур’єрської служби.

Ось так закінчилися мої не надто вдалі відносини. Але зараз я ні про що не шкодую. Не бійтеся кардинально міняти своє життя і розривати відносини, якщо вони викликають дискомфорт.

Ви згодні з рішенням Аліни покинути такого чоловіка, як Сергій?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector