Ось таку жінку обирають достойні чоловіки

Чоловікам подобається багато чого у жінках: стан, вигини тіла, доглянутість, шовковисте волосся, палкі губи, ніжний погляд, загадковий голос… Однак є одна річ, яка здатна зводити з розуму всіх чоловіків. Знаєте, що це?

ЗУХВАЛІСТЬ

Недостойні чоловіки, слабкі можуть просто злякатись і втекти. Але якщо чоловік шукає жінку на все життя, то він буде обожнювати це.

Навіщо ж чоловікові зухвала й дотепна жінка?

А тому, що справжні чоловіки шукають ту, з якою могли б ставати кращими. Вони поважають жінок зі своїми кордонами та принципами. такі риси додають жінці привабливості, впевненості та сексуальності.

Та багато жінок бояться бути собою ж. Здається, що чоловік може просто втекти, що це занадто складно і нікому це не потрібно — здогадуватись, що в неї на думці і терпіти це. Однак, любі жінки, чоловікам насправді не цікаво бути зі смиренною і спокійною дівчинкою без своєї думки. Це ж нудно!

Ви приділяєте забагато уваги зовнішності, запихаючи свою внутрішність куди подалі. Але не забувайте, що ви — не товар. Достойному чоловікові потрібні ви, а не ваша оболонка макіяжу та одягу. 

Може, настав час трохи змінити оберти? Не треба так сильно займатись зовнішністю. Звісно, доглянута жінка — це чудово, але між доглянутістю і тонною косметики є межа. Ви ж не хочете потім вставати о 5 ранку, щоб наклеїти вії, бо він може вас побачити без них і втекти?

Дбайте про свою духовність. Навіть найкращих красунь не сприймають серйозно, якщо від них не віє впевненістю та цікавістю. Жінка — це про енергію, яку ви віддаєте.

Косметикою та вульгарним одягом часто маскують невпевненість в собі, низьку самооцінку. Виставляти себе на огляд для привернення уваги зовсім не треба. Та хоч в мішку будьте, але якщо ви будете щирою та жіночною, то той, хто достойний, зверне на вас увагу.

Як показувати зухвалість?

  1. Сяйте серцем. Зухвала жінка нічого не боїться і все відчуває лише серцем. Воно пристрасна всередині, тож якого б зросту вона не була, на підборах чи в кросівках, у сукні чи спортивних штанах — її помітять.
  2. Будьте собою. Такі жінки можуть одночасно привертати увагу чоловіків і лякати. До неї підійде лише такий самий впевнений в собі, зі своїми перевагами та недоліками, щирістю та впертістю. А невпевнені хлопчики, які бояться відмови, просто відсіються.
  3. Будьте сміливою. Говоріть прямо те, що думаєте. Без будь-яких агресії та претензій. Будьте загадковою, ніжною, але чесною.

Зухвалість не закладена в особистості. Неважливо, хто ви за своєю натурою: шанувальниця дискотек чи любителька книг за чашкою зеленого чаю, але ви можете бути зухвалою у доброму значенні цього слова. Ваша дотепність — те, що профільтрує чоловіків навколо вас.

А ви вважаєте себе зухвалою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector