Ось від якого знака Зодіаку ви залежні!

Відповідь мене здивувала. Він здатний придушити вас як особистість!

Якщо ви коли-небудь відчували, що не здатні опиратися впливу якоїсь людини без видимих ​​на те причин, то, швидше за все, ви зіткнулися зі своїм «знаком-паном», який, незалежно від ваших бажань, здатний придушити вас як особистість. Щоб не стати заручником такої ситуації, читайте цю статтю.

КОЗОРІГ залежить від ЛЕВА

Козоріг підпорядковується Леву, попри те, що риси Лева типу любові до похвали і особливої уваги з боку інших він зазвичай висміює. Єдине, що може «врятувати» Козорога в цьому союзі – це ведення спільного побуту. Коли він побачить Лева в побутових обставинах, то відразу зніме рожеві окуляри і зрозуміє, з ким насправді зв’язався.

ВОДОЛІЙ залежить від ДІВИ

Хоча в звичайному житті Водолій насамперед думає про власне зручності, у стосунках з Дівою він забуває про себе і починає йти на поводу у прагматичного знака Зодіаку – займатися домашніми справами і складати списки необхідних покупок. Діви – відмінні психологи і можуть з легкістю знайти ключик майже до будь-якого знаку. Хоча є велика ймовірність, що через якийсь час Водолій все ж втомиться жити за чітким розкладом і знову почне ставити власні бажання в пріоритет.

РИБИ залежать від ТЕРЕЗІВ

Оскільки Терезам зазвичай вкрай складно приймати рішення, в цьому союзі Риби беруть на себе цю функцію і тим самим потрапляють у власну пастку. Все від того, що в звичайному житті флегматичні і не завжди впевнені в собі Риби раптом починають відчувати свою значущість і необхідність.

ОВЕН залежить від СКОРПІОНА

У цьому союзі Овен відчуває дуже багато неприємних емоцій, оскільки при спробі повністю завоювати увагу Скорпіона в більшості випадків зазнає невдачі. Причому в такому випадку спрацьовує відоме прислів’я «чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй» – як тільки Скорпіон намагається вирватися з-під тотального контролю Овна, той починає з подвоєною силою домагатися своєї мети.

ТЕЛЕЦЬ залежить від СТРІЛЬЦЯ

Стрілець здатний надовго позбавити Тельця сну і спокою. Все тому, що Стрілець відразу ж почне підбивати консервативного Тельця ставити перед собою нові цілі і завдання, що вимагають негайного вирішення. Але проблема в тому, що повільний Телець вкрай важко переживає будь-які зміни в житті і, дивлячись на більш енергійного партнера, починає копатися в собі і впадати в депресію щодо своєї неспроможності.

БЛИЗНЮКИ залежні від КОЗОРОГА

Близнюки захоплюються здатністю Козорогів планомірно йти до мети, бути завжди зібраними і будувати довгострокові плани. Бажаючи зробити своє життя більш впорядкованим, вони підпадають під чарівність Козорога і намагаються перейняти їхній характер. Але зазвичай це лише занижує їх самооцінку і робить ще більш нещасними, оскільки Близнюкам складно впорається зі своєю тягою до змін.

РАК залежить від ВОДОЛІЯ

У стосунках Рак не любить невизначеності і недомовленості, а Водолій, своєю чергою, майстер замовчувати справжні причини своїх вчинків і поганого настрою. Тому не дивно, що в цьому союзі Рак постійно мучиться, тоді як його партнер, навпаки, відчуває себе вкрай гармонійно. Якщо врахувати, що більшість Раків можна назвати егоїстами, це може стати справжньою знахідкою для самозакоханих Водоліїв.

ЛЕВ залежить від РИБ

Риб досить складно вивести з їх меланхолійного стану, тому попри всі дії Лева, який, як відомо, в усьому прагне бути найкращим і чекає від інших постійного підтвердження цього факту, йому буде вкрай складно ужитися з беземоційними Рибами. Більш того, з великою ймовірністю Риби ще й почнуть підбивати свого партнера, відзначаючи його недосконалості, що Леву взагалі буде вкрай складно пережити.

ДІВА залежна від ОВНА

За своєю природою Діва, мабуть, найбільш неконфліктний знак Зодіаку. І як тільки Овен зрозуміє, що йому буде сходити з рук практично все, він з превеликим задоволенням сяде на шию своєму партнерові. На жаль для Діви, через свою скромність вона навряд чи зможе переломити цю ситуацію на свою користь.

ТЕРЕЗИ залежні від ТЕЛЬЦЯ

Попри те, що ці знаки дуже схожі у своєму ставленні до матеріальних цінностей і поглядів на життя, їм абсолютно протипоказаний спільний побут. Все тому, що Тельці будуть вічно хотіти не того, що будуть пропонувати їм Терези. А якщо врахувати, що Терезам і так досить складно зробити вибір на користь чогось одного, в цій ситуації їм доведеться постійно пропонувати альтернативні варіанти, і це буде зводити їх з розуму.

СКОРПІОН залежить від БЛИЗНЮКІВ

Скорпіон любить інтриги і головоломки, а, як відомо, Близнюки – один з найзагадковіших знаків Зодіаку. Крім того, ще важливим є той факт, що Близнюки можуть інтригувати безупинно, навіть не витрачаючи на це додаткових сил. І, як наслідок, в цьому союзі Скорпіони ніколи не зможуть знайти відповідей на всі свої запитання, що буде вражати їхнє самолюбство і вони будуть все більше занурюватися в лабіринт цих стосунків.

СТРІЛЕЦЬ залежить від РАКА

Дарма що домовитий Рак пригнічує незвиклого думати про побутові питання Стрільця, їх союз може бути цілком гармонійний. Особливо якщо врахувати, що Раки дуже люблять зайвий раз повчити інших, як правильно варити борщ і вести господарство, а Стрілець не проти дізнатися про щось нове. З іншого боку, в таких парах є небезпека, що Стрілець все ж буде відчувати себе нереалізованим через постійну необхідність позбавляти себе можливості витратити час на завоювання світу, а не на вирішення побутових проблем.

А від кого залежите ви?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector