Ось як американці видаляють з матраців клопів, плями та неприємний запах. Тепер і я так роблю!

Як би ви бережно не ставились до свого матрацу, він накопичує бруд та неприємні запахи – у кращому випадку. У гіршому – у ньому оселяються клопи. Так чи інакше, впадати у відчай не варто. Попри залякування у мережі, із цими проблемами впоратись можливо. Як це зробити? Зараз ми із вами це з’ясуємо.

Відомо, що американці із неабияким трепетом ставляться до чистоти в оселі та свого здоров’я загалом. Тож, якщо справа стосується очищення матраців, нам є чому в них повчитись. Так, для чистоти ліжка бракує лише змінити білизну.

Етап за етапом до вирішення проблеми

Перш за все, необхідно дістати із шафи пилосмок та усунути весь пил із матраца. Після беремо пакет харчової соди та розподіляємо її по всій довжині ліжка. Залишаємо порошок на двадцять хвилин, щоб сода вступила у протидію з мікробами. І знову пилососимо матрац.

Що виходить?

Як виявилось, нерозбавлений водою порошок соди відмінно допомагає при проблемі із шкідниками. До того ж, вбирає у себе всю зайву вологу. Як результат – дезінфекція ліжка у домашніх умовах. Щоб попередити появу шкідників, необхідно повторювати цю процедуру раз на два місяці. За бажанням, можна додати улюбленої ефірної олії.

Як усунути забруднення?

Єдине, що сухій соді не під силу – це плями на матраці. Втім, і це питання має свою відповідь. Нанесіть спирт на місця забруднення на хвилин 30. Після протираємо плями мильною водою та усуваємо залишки “мийних засобів” вологою серветкою. Усе висушуємо феном.

Боремось із сторонніми запахами

Неприємний запах – чи не найпоширеніша проблема, пов’язана із матрацами. Вирішити її доволі таки просто. Лише залишіть матрац на провітрювання на вулиці. Вистачить доби, щоб неприємний запах залишився у минулому.

Існує ще один спосіб. І усуває він запах не менш дієво. Розсипаємо на поверхні матрацу звичайну кухонну сіль та залишаємо її на ніч. Вранці ви здивуєтесь, але від сторонніх запахів не залишиться ні сліду. І, звісно, після цього способу необхідно матрац пропилососити. Рекомендується також приготування так званих ароматичних мішечків. Лише помістіть до них зерна кави та розкладіть по матрацу. Цей спосіб допомагає не тільки усунути неприємний запах, але й додати до вашого ліжка небувалих ароматів.

А як боретесь із клопами та забрудненнями матраців ви? Діліться власним досвідом у коментарях.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector