З першого дня мого перебування в будинку свекрухи вона труїла мені життя. Навіть, коли ми вирішили жити окремо, щоб вільно дихати, вона віддала нам крихітну квартиру, а сама залишилася жити з чоловіком у трикімнатній

Сімейний конфлікт, який переріс у справжню проблему …

З зауважень свекрухи:

«Моя невістка з найпершого дня перебування в моєму домі не поважала мене. Я думала, що вона поки дитина і ставилася до неї належно. Але з часом я зрозуміла, що вона просто невихована. Тепер, коли вони живуть окремо, вона навіть не відповідає на мої дзвінки.

Вони живуть в однокімнатній квартирі мого чоловіка в іншому районі. А ми з чоловіком живемо в трикімнатній. Вона сама змусила чоловіка переїхати жити окремо, а тепер поклала око на цю трикімнатну. Тепер пора виселяти нас звідси.

На мої закиди у тому, що вона за ці 10 років пальцем не ворухнула заради загального сімейного блага, вона відповіла, що я більше ніколи не побачу своїх онуків. А мені й не треба! Її діти – верх невихованості. Мені з чоловіком дуже спокійно живеться.

Втім, іншого від неї я і не чекала … »

З розповідей невістки:

«З першого дня мого перебування в будинку свекрухи вона труїла мені життя. Навіть, коли ми вирішили жити окремо, щоб вільно дихати, вона віддала нам крихітну квартиру, а сама залишилася жити з чоловіком у трикімнатній.

Я поговорила з нею, попросила розміняти наші квартири, вона мені таку істерику влаштувала … Їй все одно, що її онуки тісняться на кількох квадратних метрах.Тому я вирішила заборонити їй їх бачити. Їй же на них наплювати.

Я навіть запропонувала їй доплатити решту суми за їх квартиру, мені мама допоможе з грошима. Але вона просто не хоче робити нам добра».

По-вашому, хто правий, хто винен в цій історії, і чи вирішиться якось цей конфлікт?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector