Ось як почувають себе чоловіки поруч з розумними жінками

Розум та інтелект приваблюють і викликають симпатію. Якщо запитати чоловіка про його вподобання, то він обов’язково зробить вибір на користь мудрої обраниці. Проте тісніше знайомство і тривале спілкування можуть змінити його думку. До такого висновку дійшли науковці.

Лора Парк, Аріана Янг та Паул Іствік провели дослідження на тему: “Відстань (ментальна) робить серце більш люблячим: вплив психологічної дистанції та відносного інтелекту на привабливість чоловіків до жінок”.

Результати показали, що наші переваги можуть змінюватися в залежності від психологічної дистанції.

Ми звертаємо увагу на ті риси і якості, яких нам не вистачає і які викликають у нас захоплення. Саме на таких позитивних рисах концентрується наша свідомість при спілкуванні з людиною, психологічно далекою.

Та під час зближення думка починає змінюватися. Наше сприйняття залежить від того, як з плином часу людина впливає на нашу самооцінку.

Тож чоловіки обирають розумних жінок тоді, коли вони знаходяться на відстані. Як тільки вони опиняються поруч, то бачення стає іншим.

У дослідженні взяло участь 650 чоловіків. Вони пройшли 6 різних експериментів.

Лора Парк зауважила, що чоловіки проявляли більшу зацікавленість до жінок з вищим інтелектом, коли розмовляти доводилося через інтернет або перебуваючи в різних кімнатах.

Та після особистого знайомства і контакту чоловіки не завжди хотіли продовжувати спілкування з розумними дамами. Інтерес зникав, коли представники сильної статі відчували, що поступаються рівнем знань.

Авторка дослідження пояснює, що така закономірність пов’язана із зазіханням на самооцінку чоловіка. Адже поруч з більш ерудованою жінкою з’являється відчуття недосконалості, меншовартості та невпевненості в собі.

Отже, ставлення може змінитися після тісного взаємозв’язку. Але це стосується лише тих випадків, коли для людини рівень її інтелекту є одним із чинників впливу на рівень самооцінки. Натомість ті, хто на цьому не зациклений, не буде відчувати жодного дискомфорту.

Чоловіки, які вважають, що їхніми сильними сторонами є розум та ерудиція, поруч з більш успішними жінками в цьому плані будуть почуватися не у своїй тарілці. У теорії такі партнерки викликають у них інтерес, але на практиці вони обирають тих, хто поступається їм інтелектуально.

Чи помічали ви такі закономірності?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector