Ось як ви дозволяєте іншим людям забирати вашу енергію, навіть не усвідомлюючи цього

Ми готові посадити людину, яка попсувала, або вкрала наше майно. Але ми зовсім ніяк не оберігаємось від тих злодіїв, які крадуть у нас наші життєво необхідні ресурси – час, енергію і ментальний простір.

Щоразу, коли ви пересилюєте себе і спілкуєтесь з людьми, яких не можете терпіти, демонструючи гарні манери, ви дозволяєте цій людині обкрадати вас серед білого дня. Адже замість того, щоб тратити час на щось, що могло б принести вам користь і щастя, ви віддаєте частину свого життя непотрібним людям.

Ви могли б жити справжнім життям, замість того, щоб виправдовувати очікування підписників в Instagram, тратити суботній вечір на п’янку, або продумувати відповідь в конфлікті річної давності перед сном, сидіти на нелюбій роботі, щоб купити непотрібні, зате модні речі.

Таким чином інші люди на ваших же очах крадуть ваше життя і випивають вашу енергію. Але ви навіть не розумієте що відбувається. Ви вважаєте весь цей непотріб своїм життям. А найгірше, що ви не може усвідомити катастрофічних наслідків цього процесу.

Ніхто ніколи не віддасть чужій людині кровно зароблені гроші, або навіть метру своєї ділянку не подарує сусіду. За такі речі ми готові боротися роками. Але своє життя роздаємо направо і наліво. Ми нічого не говоримо людям. які використовують нашу енергію і час для власної вигоди. Більш того, ми самі приходимо і приносимо їх в дар цим енергетичним вампірам

Варто усвідомити, що ні час, ні запас енергії не вернеш. Їх можна скерувати на щось корисне, на близьких людей, на новий досвід і на себе самих.

Пам’ятаєте експеримент з банкою, піском і камінням? В ньому все зводиться до того, що, якщо засипати у банку пісок, а потім дрібні камені, і лише тоді великі, то останнім просто не знайдеться місця в банці. І, навпаки, якщо покласти в банку спочатку великі камені, потім дрібні, а лише тоді засипати пісок, то все поміститься. Так само не варто відмовлятися від того, що вам подобається, але розставте пріоритети та почніть з найважливішого.

«Ось що я вам скажу: якби у вас було 86400 доларів, і якийсь дрібний злодій вкрав би у вас 10 доларів, чи потратили б ви на помсту йому решту 86390 доларів? Скоріш за все, ні. Один наш день складається з 86400 секунд. Нехай чиїсь негативні 10 секунд не отруять вам решту 86390», – невідомий автор.

Більшість з нас вважає, що життя руйнується після якихось великих катастроф, але, насправді, воно може руйнуватися через дрібниці, які увійшли у звичку.

Щоб зрозуміти де ви будете через 5 років, подивіться на те. що ви робите зараз. Щоб усвідомити як ви будете почувати себе через 5 років зосередьтесь на  тому, що відчуваєте зараз.

Найбільший ваш скарб – це ваші час та енергія. Постарайтесь навчитися правильно вкладати свій час, і він принесе вам високий дохід. Тому бережіть його більше, ніж будь-що матеріальне.

А ви бережете свій час?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector