Оточуйте себе справжніми людьми, які будуть освітлювати ваш шлях

Сформуйте правильне оточення навколо себе. Це повинні бути люди, які мотивують та надихають вас на нові звершення. Від них не віє негативом. Вони не знають, що таке сварки, ревнощі чи ненависть. 

Ваш життєвий шлях залежить від людей, які знаходяться поруч. Вони – це дзеркало вашої душі та уособлення ваших цінностей.

Вам неодноразово доведеться зіткнутися з несправедливими, заздрісними, токсичними та агресивними персонами, поки навколо не залишаться лише щирі та доброзичливі люди. Гіркий досвід навчить вас бачити оточуючих наскрізь і робити вибір на користь правильних осіб.

Шлях до усвідомлення ніколи не буває легким. Адже вам доведеться зіткнутися з байдужими та корисливим людьми, які будуть брати, але нічого не віддаватимуть навзаєм. Вони вимагатимуть від вас уваги та допомоги, а самі навіть не поцікавляться, як у вас справи. 

На жаль, нікому не вийде перескочити болючі етапи. Так влаштоване наше соціальне життя і помилки неминучі. 

На вас впливають колеги на роботі, близькі, рідні та друзі. Кожен вносить лепту у формування вашої особистості та є дотичним до тих подій, які відбуваються на вашому життєвому шляху. Хтось надихає, хтось допомагає підвестися з колін, хтось підтримує, а хтось повертає на землю, коли це необхідно. Так поводяться ті, хто справді бажає вам добра.

Однак щирих людей і справжніх друзів знайти не легко. Часто можна зіткнутися із заздрісниками, які у всьому шукають вигоду. Фільтруйте своє оточення і підпускайте близько лише тих, хто справді вартий вашої уваги.

Адже люди не рідко виявляються паршивими вівцями, які за масками добра ховають істині неприємні обличчя. Вони змушують нас страждати, відчувати розчарування, смуток чи навіть депресію. Через них руйнується наша самооцінка та розбиваються мрії.

Навіть найсильніша морально людина може опинитися в такій ситуації і стати жертвою токсичної персони. Чи можливо вберегти себе від такого досвіду і як це зробити?

Мислення людини налаштоване таким чином, щоб бачити тільки хороше. Завжди хочеться вірити в краще і переконувати себе, що у людях навколо немає зла чи агресії. Ми нехтуємо тими дзвіночками, які свідчать про те, що хтось все ж має погані наміри. І це відбувається доти, доки життя не провчить нас.

Декому здається, що краще бути в компанії фальшивих друзів, ніж залишитися самотнім. Однак чи справді таке становище не можна назвати одиноким?

Ви не отримаєте від таких людей підтримки, ви не почуєте від них доброго слова, ви не дочекаєтеся допомоги, коли це буде так необхідно. Таке спілкування принесе лише біль і розчарування. Ви досі впевнені, що бути наодинці з собою – це гірший варіант?

Зрештою, у нас банально немає часу на те, щоб витрачати його на удавану дружбу.

Витрачений даремно час, сили та енергію не повернеш. Зате побути наодинці з собою – це не лише можливість зайнятися самопізнанням, але й в перспективі шанс оточити себе новими людьми, з якими ви дізнаєтеся, що таке справжня дружба. 

Якщо ви продовжите проводити свій час у компанії неправильних осіб, то у вас не залишиться часу на правильних.

Не бійтеся розірвати стосунки з тими, хто руйнує вас і впливає негативно. Знайдіть однодумців, які зможуть мотивувати, надихати та підтримувати. 

Чи є у вашому житті справжні друзі?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector