Отримала у подарунок порожній конверт. До останнього думала, що це просто жарт

Приблизно пів року я докладно готувалася до весілля. Часом здавалося, що я починаю повільно втрачати розум. Вибір ресторану, декор, пошив сукні, складання списку гостей та організація трансферу. Прощенням, заспокійливі препарати стали моїми найкращими друзями.

Моя мати хотіла запросити всю родину – навіть двоюрідних тіток і троюрідних дядьків по бабусиній лінії з Харкова, хрещених племінників мого батька з Одеси. Але я планувала запросити лише найближчих, максимум 60 осіб.

– Донечко, вони ж наші родичі!

– Мамо, я навіть не знаю їх особисто, вони навіть не вітали мене з днем народження.

Моя мама випробувала всі можливі способи переконати – від “вони ж родина” до “мені зараз зробиться серцевий напад!”. Але я була непохитною. Я із Артемом хотіла організувати невелике святкування з фуршетом. І знаючи своїх нещасливих родичів, я боялася, що потім розпочнуться наруги у стилі “ми були голодні”. Особливо від тітки Олі, якій потрібно сісти на дієту.

Ось настав ранок. Приїхали фотограф, відеограф, подружки. Ми багато фотографувалися, співали, вибирали гарні локації. Потім було вінчання, виїзна церемонія. Увечері ми прибули до ресторану, оскільки ми планували влаштувати пінну вечірку та дискотеку.

(Одним) словом, ми веселилися до самого ранку. І тут моя мама підбігла з переляканим виразом обличчя. У моїй голові з’явилося безліч негативних думок – щось не так із сукнею, погані закуски, невдалі фотографії?!

– Доню, там був порожній конверт! – шепотіла мама на вухо.

Я не могла в це повірити. Ми вийшли до окремої кімнати для персоналу і почали перераховувати подарунки. Всі речі були підписані. Хтось подарував золото, срібло, комплект постільної білизни та гроші. Помалу гості відходили – Мишко, Іринка, дядько Матвій, тітка Орися…

А ось тримаю порожній конверт. Без підпису. І ви не повірите, хто так зрадив. Моя подруга дитинства Ліля!

Не подумайте, вона дівчина з багатою родиною. Вона відпочиває за кордоном, її батьки подарували їй квартиру і автомобіль, вона має невеликий магазин косметики. Але ми проходили разом вогонь, воду і мідні труби. Я ще раз перевірила список гостей і подарунків – це дійсно була Ліля.

Я не зрозуміла, чому моя подруга вирішила так зі мною повести. Вона ж знала, як я ретельно готувалася до весілля, що це важлива подія у моєму житті. І вона так підступно вчинила…

Отож, я почала віддалятися від Лілі. Ну, нарешті, я тепер заміжня жінка і у мене з’явилися нові турботи. Коли вона дзвонила, я могла вигадати відмовку типу “у мене болить живіт” або просто не брати трубку. І я почала більше спілкуватися з компанією Артема. Швидко знайшла спільну мову з дівчатами з його кола.

Нещодавно отримала запрошення від Лілі на день народження. Їй вже 25, і вона вирішила влаштувати розкішне святкування у ресторані. Вона також замовила фотографа, прикраси для фотозони і встановила дрес-код.

– Ой, вибач, але у мене вже є плани на цей день, я не можу їх змінити. Ми з друзями їдемо в гори, – сказала я по телефону.

Ліля тільки голосно цокнула і повісила трубку. Насправді, того дня ми з Артемом просто лежали в ліжку і дивилися комедію. Я не хотіла сваритися з нею і пояснювати наші стосунки. Нехай краще ми почнемо віддалятися, щоб потім взагалі забути про нашу дружбу. І це не стосується грошей…

Таких подруг, як Ліля, я не хочу бачити. І я вам також не бажаю таких зустрічати у житті!

А ви коли-небудь потрапляли в подібні ситуації? Як ви їх вирішували?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector