Ознаки дуже сильної енергетики людини. Чи є у вас ця сила?

Нижче ви прочитаєте все про енергетику людини.

Кожен з нас є енергетичною людиною. Одні можуть бути слабкими негативними, інші сильними позитивними. Вчені вже давно довели, що все складається з енергетики. Енергетика людини складається з двох видів: тілесної і духовної. Тілесна залежить від навколишнього середовища, її чистоти, людей, з якими ми спілкуємося. Духовна, внутрішня енергетика – це духовний світ людини, який складається з його думок, переживань і емоційності. Чистота помислів і дій – це те, що дає нам позитивну сильну енергію.

ОЗНАКИ СИЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ЛЮДИНИ

Багато людей мають ознаки сильної енергетики і будь-яка людина є біля носія такої енергетики, здатна його відчути. Вони проявляються і в рисах характеру і поведінці таких людей, їм властива харизма, цілеспрямованість, впевненість в своїх силах, висока духовність, і багато іншого, що вказує на їхній високий енергопотенціал.

Енергетичний потенціал, яким володіє людина, це його здатність виробляти власну енергію, накопичувати і засвоювати її ззовні, а так само раціонально використовувати її. Використовуючи енергію на благо, людина отримує назад подвоєний заряд, а значить накопичує сили. Продукуючи негативні емоції, здійснюючи негативні дії, людина втрачає сили, а значить і здоров’я.

Віддаючи, здійснюючи щирі добрі справи, ми теж отримуємо. Отримуємо внутрішньо. А значить, наше здоров’я буде повним, а життя радісним і щасливим. Гармонійна людина – щаслива людина і людям завжди комфортно перебувати поруч з нею. Впевнений в собі, щаслива людина випромінює особливу сильну енергетику, заряджаючи простір навколо позитивом. Сильна енергетика людини – акумулятор для оточуючих і простору навколо. Все розквітає поруч з людиною із сильною позитивною енергетикою.

Якщо людина володіє сильною позитивною енергетикою, інші люди відчувають себе комфортно поряд з ним. Одним тільки впливом свого біополя така людина здатна позитивно впливати на інших людей. Водночас людина з негативною енергетикою викликає абсолютно протилежний стан. Люди  біля неї відчувають дискомфорт, тривогу, пригніченість, ті, у кого енергетика слабка, можуть відчувати і нездужання.

За своїм енергетичним потенціалом людей можна розділити на кілька типів. Ці типи відрізняються один від іншого можливостями виробляти, накопичувати і віддавати енергію і діляться на людей з поганою енергетикою і людей з хорошою енергетикою.

ТИПИ ЕНЕРГЕТИКИ ЛЮДИНИ:

  • Енергетичні дзеркала. Як позитивна, так і негативна енергія, яка спрямована на людину-дзеркало, завжди повертається до суб’єкта, який її направляє. Тобто їм властиво відображення енергії. Такі властивості енергетики, яка властива певним людям, можна використовувати з великою ефективністю для захисту від негативної енергії, в тому числі і від її цілеспрямованих потоків. Така людина  добре відчуває інших людей, і якщо їй доводиться відбивати негативну енергію, перебуваючи поруч з її носієм, вона відразу розуміє, хто перед нею і намагається з такою людиною не контактувати. Втім, і сам володар негативної енергетики на підсвідомому рівні намагається уникати зустрічі з такими «дзеркалами», бо отримання назад свого негативного заряду позначається на ньому не кращим чином, аж до нездужань і різних хвороб. Для людини, яка має позитивну енергетику, навпаки, спілкування з людиною-дзеркалом завжди приємне, адже відображена позитивна енергія повертається до власника, наповнюючи його новими позитивними емоціями. Що стосується «дзеркала», то визначивши, що людина, яка спілкується з ним, носій позитивної енергетики, він і надалі буде радий контакту з такою людиною, і завжди буде підтримувати з ним добрі стосунки.
  • Енергетичні п’явки. Таких людей багато скрізь і практично кожному з нас щодня доводиться спілкуватися з ними. Це можуть бути хороші знайомі, родичі, колеги. В принципі «енергетичні п’явки» те ж саме, що і «енергетичні вампіри». Тобто це люди, у яких є проблеми з поповненням енергії, і найпростіший спосіб для них посилити свою енергетику, це «прилипнути» до інших людей, у яких вони просто забирають їхню енергію (життєві сили). Енергетичні п’явки агресивні й наполегливі, і випромінюють погану енергетику людини, їхній метод викачування енергії з потенційних жертв простий – вони намагаються створити конфліктну ситуацію, затіяти сварку або суперечку, в деяких випадках навіть принизити людину. Після цього у них різко поліпшується самопочуття, вони стають бадьорими і відчувають прилив сил, бо живляться чужою енергією. Людина (донор), яка була схильною до атаки «енергетичної п’явки», навпаки відчуває себе спустошеною, пригніченою, в деяких випадках виникають різні нездужання. Успіхом існування такого типу людей є постійна наявність донорів навколо них, вони намагаються перебувати поруч з такими людьми, присмоктавшись до їхнього енергетичного поля.
  • Енергетичні стіни. Енергетична стіна – це людина з сильною енергетикою. Таких людей інші називають «непробивними». Будь-які неприємності відлітають від них як від бетонної стіни. Але є в такій силі і негативна сторона, негативна енергія, яка відскакує від них, не у всіх випадках повертається до людини, яка подала її, а й до тих людей, які в конкретний момент є поруч з «непробивним».
  • Енергетичні прилипали. Такі люди навіть при першому знайомстві починають викидати потік негативної енергії, навіть не дочекавшись питання, викладаючи все негативне, що в них накопичилося. Як п’явки вони безпосередньо енергію не забирають. Але теж намагаються потрапити в життєвий простір інших людей і залишитися в ньому якомога довше. Як і п’явки, прилипали – це люди з низькою, поганою енергетикою, вони прагнуть нав’язати себе, завжди поряд, постійно дзвонять телефоном, шукають зустрічей і контактів, просять порад. Однак згодом при виникненні будь-яких труднощів, звинувачують тих, з ким були поруч, в усьому негативному, що відбувається в їхньому житті. Таким чином, не провокуючи конфліктних ситуацій, «енергетичні прилипали» отримують чужу енергію, у вигляді співчуття, моральної допомоги, порад. Тобто, нав’язуючи себе іншим людям і непрямими шляхами змушуючи їх йти на контакт, вони підживлюються енергією цих людей, але люди, які з ними спілкуються, при цьому не страждають, як від спілкування з енергетичними вампірами.
  • Енергетичні поглиначі. Тут можуть бути як акцептори, так і донори. Такі люди дуже чутливі, у них прискорений енергоінформаційний обмін. Люблять влазити в чуже життя, і намагаються впливати на чужу енергетику з яскраво вираженим бажанням допомогти. Таких людей можна розрізняти за двома типами. До першого типу належать, ті, хто поглинає і негативну і позитивну енергії. Ображаються без причин, але швидко забувають образи. Люди другого типу беруть на себе масу негативної енергії і віддають не менш позитивну. Вони активно вдаються в проблеми людей і позитивно впливають на біополя навколишніх, але їхній прискорений обмін негативно впливає на них самих.
  • Енергетичні самоїди. Такий тип людей, як би зациклений на своїх переживаннях. Вони замкнуті і свідомо не хочуть спілкуватися з іншими людьми, не вміють з користю для себе перерозподіляти енергію і при цьому створюють величезні запаси негативної енергії.
  • Енергетичні рослини. Цьому типу людей властиво віддавати енергію, тобто вони є, по суті, енергетичними донорами, вони дуже цікаві. Ця риса приносить їм чимало неприємностей, викликаючи невдоволення, і навіть гнів багатьох людей.
  • Енергетичні фільтри. Енергетичний фільтр – людина з сильною енергетикою, яка  може пропускати крізь себе велику кількість як позитивної, так і негативної енергії. Вся ввібрана інформація в переробленому вигляді повертається до первісного джерела і несе вже змінений заряд. Весь негатив залишається на фільтрі, до якого додається позитивна енергія. Такі люди часто бувають успішними природженими дипломатами, психологами, миротворцями.
  • Енергетичні посередники. Мають чудовий енергообмін. Добре приймають енергію, але не можуть протистояти енергетичному негативному впливу. Наприклад, з такою людиною поділилися якоюсь негативною інформацією, передавши, таким чином, йому частину негативної енергії. Будучи безсильною з отриманою негативною енергією, людина передає інформацію далі. Те ж саме відбувається і в разі передачі позитивної інформації. Такий тип «енергетичного посередника» притаманний дуже багатьом людям.

Розглянувши основні типи енергетики властиві людині, можна зрозуміти, що різні люди мають різну біоенергетику. Навіть негативна або позитивна енергетика людини своєю чергою може ділитися на різні типи. Виходячи з цього, можна сказати, що у кожної людини з огляду на тип його енергетики, є свої певні можливості, свій енергетичний потенціал і свої певні характеристики. Енергетика багато чого визначає і впливає на стосунки людини з іншими людьми і навколишнім світом.

Людина, яка має негативну енергетику погано впливає на все, що її оточує, в тому числі на людей, що є поруч з нею, від неї завжди одні неприємності. Вона не здатна жити в гармонії з навколишнім світом і навіть з самою собою.

Вплив енергетики на людину багато в чому визначає її повсякденне життя. Якщо енергетика позитивна, то життя людини в основному протікає в гармонійному руслі, вона позитивно впливає на оточуючих. Від неї не можна очікувати підлості, обману, підступу або інших негативних проявів. Вона відкрита, зрозуміла, і викликає довіру у інших людей. Вплив енергетики на людину  від носія негативної енергії, навпаки може завдавати шкоди оточуючим людям. Адже негативна енергетика притаманна брехливим, заздрісним,  недоброзичливим, агресивним людям і цей негатив часто проявляється в спілкуванні з оточуючими і нічого доброго їм не приносить.

Основні ж ознаки людей з сильною, позитивною енергетикою – їхнє прагнення жити в гармонії з навколишнім світом і людьми, які є поруч з ними. Це чисті, щирі люди з сильним стрижнем всередині.

Сильна енергетика людини – запорука здоров’я і гармонія життя!

А який ви тип людей за енергетикою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector