Ознаки, які вказують, що ти переросла свої відносини

На жаль, відносини не завжди бувають радісними. Інколи вони сповнені болю, суму та розчарувань. Зрозуміло, що від токсичних стосунків варто позбутися якомога швидше, однак це не завжди легко зробити. 

Наважитися на такий крок простіше, якщо ти справді переконаєшся у тому, що прийшов кінець. А на це вказують наступні ознаки:

1. Партнер не робить твоє життя кращим

У стосунках важливо, щоб партнери надихали один одного і мотивували. Якщо поруч з людиною ви не поновлюєте свої ресурси і не отримуєте заряду енергії, тоді варто замислитися.

Не живіть марними ілюзіями. Задумайтеся, чи сприяє партнер вашому розвитку? Чи досягаєте ви поставлених цілей поруч з ним? Якщо ні, тоді краще закінчіть ці стосунки, поки ви не опинилися на дні. 

2. Між вами більше негативу, ніж позитиву

Навіщо витрачати свій час на людину, яка приносить лише страждання? Розірвавши стосунки, сповнені негативом, ви зробите послугу не лише собі, але й партнеру. Адже ви обоє зможете знайти тих людей, які змусять вас радіти і посміхатися кожного дня. Хіба ви не заслуговуєте цього?

3. У вас різні життєві орієнтири

Інколи у людей розходяться погляд на життя. Наприклад, ти хочеш вчитися, подорожувати і займатися кар’єрним ростом, а твій партнер мріє про сім’ю і не планує виходити із зони комфорту. На жаль, важко знайти золоту середину. Часто одна людина намагається переконати іншу звернути на її шлях. Однак це неправильно.

Не жертвуйте своїми мріями та бажаннями. Краще відпустити того партнера, який не може розділити ваших прагнень. Обов’язково знайдеться той, хто дивитиметься з вами в одному напрямку. 

4. Ти живеш спогадами минулого

Зараз ваші  стосунки нагадують суцільне пекло. Проте раніше все було чудово: романтика та взаєморозуміння. Ти продовжуєш сподіватися, що незабаром це зміниться, але цього не відбувається. Прийшов час зняти рожеві окуляри і змиритися з тим, що пора рухатися вперед.

5. Ти не бачиш спільного майбутнього

Можливо, вас поруч тримає лише звичка. Можливо, ви разом через страх невідомості чи самотності. Можливо, є симпатія до партнера, але про відповідальніший етап не може бути й мови. Якщо ви не бачите спільного майбутнього і не готові до нього, тоді варто зізнатися собі, що стосунки приречені. 

Чи доводилося вам переживати болючі розставання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector