Пам’ятаєте маленького Андрійка з Черкас, який майстрував сніговичків, щоб вилікуватися від раку… Дивіться де він тепер…

Думаю, всі пам’ятають маленького хлопчика Андрійка, який у 3-річному віці захворів на рак крові. Тоді, він збирав гроші на лікування власною працею. Хлопчик майстрував іграшкових сніговичків. Нещодавно, він уже пішов у перший клас, але для нього це не вперше!

Минулого року, хлопчик уже ходив на лінійку в честь свята Першого дзвоника, тільки це було у Черкасах. А зараз, Андрійко з мамою переїхав до Гомеля. Річ у тому, що в 2018 році його матір вийшла заміж за білоруса, але майже рік вони жили окремо, у різних країнах. Зараз, сім’я  все ж наважилася жити разом. Саме тому, Андрійка відправили у білоруську школу.

Програми в білоруській та українській школах різні, тому нам довелося ще раз піти в перший клас. Андрійкові ми все пояснили, і він поставився до ситуації з розумінням, До того ж тепер нам не потрібно кожні три місяці їздити на обстеження, всі лікарі поруч.

Можливо хтось не знає, але коли хлопчику виповнилося 3 рочки, у нього діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Лікуватися він разом із мамою поїхав до Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини у Гомелі. Хлопчику було дуже важко переносити лікування і мама вирішила трішки його розвеселити. Так вони і почали виготовляти іграшкових сніговичків.

Світлина, де малеча зосереджено майструє іграшку миттєво облетіла увесь інтернет. Це видовище було настільки зворушливим, що тисячі людей щодня робили переказ грошей і намагалися врятувати життя хлопчика. Хлопчику вирішили допомогти звичайні білоруські люди, тому що охочих придбати таку іграшку було занадто багато.

До речі, ця благодійна акція врятувала не лише Андрійка, а й 12 інших діток.

Як ви ставитеся до благодійних акцій?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector