Жалію, що віддала синові квартиру. Краще б його навіть на поріг не пускала

У мене був дуже турботливий чоловік. Ми з ним прожили двадцять прекрасних років, поки його не підкосив рак. Виростили сина. Чоловік ще кілька років тому наполіг, щоб ми купили другу квартиру.

Він тоді сказав: «Ця квартира для тебе, кохана моя Людочка. Будеш здавати, до пенсії зайві гроші не завадять, а буде важко, просто продаси. Я не знаю, чи зможу про тебе завжди піклуватися, а ця квартира тебе виручить, а син нехай про своє житло сам подбає».

Ми з сином Артемом жили в нашій з чоловіком квартирі, місця нам удвох цілком вистачало. Артем зібрався одружуватися. Зі мною жити і мови не йшло, я знаю свій важкий характер, тому сказала, щоб і не думав про це, якщо хоче мирних відносин. Шукайте собі житло відразу.

Артем потихеньку почав натякати на мою другу квартиру, щоб я с ним поділилася, коли він ще на свою заробить, а по орендованих квартирах сім’ю незручно тягати. І так він мене потроху почав вмовляти, щоб їм на весілля такий подарунок зробила. Я і чоловіка послухатися хотіла і сина шкода. Переважило материнське серце. Подумала, що проживу як-небудь, а їм щоб в чужому кутку сімейне життя не починати, та й щоб невістка не ображалася і сина любила. Переписала я квартиру на сина, щоб він уже себе повноправним господарем відчував.

Живу, тихо радію за сина, онуків чекаю. А через пару місяців Артем на новій машині приїжджає. питаю:

– Звідки синку такі гроші взяв, в кредит заліз?

– Ні мам, твій подарунок продали.

– Що, квартиру продали? Як же синку, а де жити будете?

– Ми молоді, ще заробимо, а машину зараз хочеться, а на решту грошей завтра на море за кордон відлітаємо, дружина все життя про це мріяла.

Я так і присіла, що ж я чоловіка не послухала, адже він так про мене переживав, а я цілу квартиру на примхи молоді віддала.

Не довго машина Артема протрималася, потрапив в аварію, добре хоч сам легко відбувся і нікого не збив. А невістка понад рік з Артемом пожила і на розлучення подала. Залишився мій син ні з чим. Проситься до мене у квартиру пожити. А в мені ще образа на нього тримається, ось і думаю пускати чи ні.

Що б ви порадили жінці в цій ситуації? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector