Підступна помста за зраду

Я була одружена чотири роки і так, я була дуже щаслива у цьому шлюбі. У нас було все, проте не дуже довго.

Я дізналася правду.

Правда про те, куди зникає мій чоловік та що з ним відбувається останнім часом. Він просто мені зрадив. Найгірше, він приводив свою коханку у нашу спальню і спав з нею там, поки я була у мами. Яка я дурепа. Чомусь він думав, що я ніколи про це не дізнаюся, проте йому тут не пощастило.

Я була максимально розлючена, тому і вирішила помститися йому. Звісно, я зробила не найкраще, але чим він керувався, коли лягав з нею в одне ліжко?

Та річ у тім, що він сам і не знав про те, що я його викрила на брехні. Тому, вмовила його купити квартиру для нас, бо до того часу жили в орендованій квартирі.

Тишком нишком я подала на розлучення, а всі листи, які надходили до нашої скриньки – я просто викидали, тому він і про це нічого не знав. Нас розлучили без його згоди, як ви вже могли зрозуміти. Він же був зайнятий думками про зовсім іншу жінку.

На квартиру ми заклали гроші порівно, ще й кредит взяли на чоловіка, але ми вже були розлучені.

Я спеціально одного разу вдавала, що міцно заснула і підслухала розмову чоловіка з коханкою про те, що зовсім скоро вони житимуть у новенькій квартирі. Мене вразило те, що він сказав їй про те, що хоче повісити на мене кредит відразу після нашого розлучення. Ось це і перекрило усі мої сумніви у неправильності мого вибору.  Постійно я затягувала пошуки квартири, адже паралельно шукала житло і собі.

Я придбала собі квартиру, тому довго не зволікала, коли чоловік запропонував варіант для купівлі спільної квартири. Також, йому і кредит дали в банку. 

У мене була думка Х – зникнути з його життя на завжди, але перед цим я хотіла забрати гроші з нашої схованки на кухні.

Звісно, я попросила у мами природно зателефонувати мені і вмовляти мене приїхати до неї. 

Бачили б ви задоволений вираз обличчя чоловіка. Відразу кинувся телефонувати коханці. 

Я ж часу не гаяла. Поїхала у магазин аби придбати собі перуку для того, аби вночі підкрастися в квартиру і забрати гроші. Так і зробила. Побачила коханку у своїй футболці на моїй подушці і пішла далі. Забрала гроші і відразу поїхала до мами.

 Чомусь, я була переконана у тому, що чоловік навіть не буде телефонувати у поліцію і заявляти про зникнення грошей, адже так всі будуть підозрювати його коханку.

Минув тиждень. Я повернулася до дому і дізналася, що нас пограбували. Він сам розповів про те, що зраджував мені, також сказав, що гроші вкрала саме його коханка. Та він почав плакати і казати, що хоче жити зі мною далі, що буде більше працювати, аби все ж купити квартиру.

Я гарна актриса і удала, що сильно ображена на нього. Вигнала з дому геть!

За декілька днів на порозі стояв чоловік і сльозливо просив пробачення. Навіть квіти з цукерками приніс – щедрий. 

Звісно, я не хотіла примирення з ним і відіслала його… до коханки, яка викрала його гроші і зруйнувала сім’ю.

Він, як справжній джентльмен заявив, що подасть на розлучення і я просто помру від голоду і холоду без нього, бо тоді мені прийдеться сплачувати половину кредиту.

Як я зраділа, коли показувала йому свідоцтво про розлучення. Єдине, що порадила йому – сходити до РАЦСу, аби там поставили вологу печатку у паспорті. 

Тепер, я знову щаслива. Живу у своїй квартирі і насолоджуюся життям.

Визнаю, що я вчинила аморально, але він що, хіба краще?

Я дійсно леліяла його, як могла до того, як він почав зраджувати мені!

Він хотів зламати моє життя, а зламав своє, бо зараз заліз у шалені борги і почав постійно пити!

А ви змогли б зробити так, як я зі своїм колишнім?

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector