Підсумки року: 10 найкращих фільмів 2020

Vogue.ua підбив підсумки 2020 року у галузі кіноіндустрії. У десятку найкращих фільмів потрапили наступні стрічки:

«Емма»

Сюжет цього фільму побудований на однойменному романі Джейн Остін, головна героїня якого – зрадниця. Незважаючи на те, що він написаний ще у 19 столітті, його актуальність не втратилася і сьогодні. Режисер Отем де Вайлд зробив комедію яскравою, пишною і стильною. 

«Портрет дівчини у вогні»

Історія цього фільму розповідає про художницю Маріанну і її незвичайне замовлення. Вона мала намалювати передшлюбний портрет однієї леді. Однак важливо це зробити без її відому, адже позувати жінка відмовлялася. Чим закінчаться погляди Маріанни, які нагадували не лише робочу зацікавленість, але й особисту…

«Зависнути в Палм-Спрінгс»

Більшість романтичних комедій мають банальний сюжет, який точно не прикрашає посередня гра акторів. Однак ця стрічка вас приємно здивує. Головні герої стають заручниками часу. Вони опиняються в петлі, яка повертає їх в один і той самий день. Їм доводиться переживати його знову і знову. 

«Остання крапля»

Ця стрічка розповідає про життя ексцентричного батька, який працює в галереї і його доньки-письменниці, яка підозрює свого чоловіка в зраді. Жінці важливо дізнатися правду, тому вона вирушає в Нью-Йорк, щоб прослідкувати за своїм коханим. 

«Історія Девіда Копперфілда»

Мабуть, усі чули про однойменний роман Чарльза Дікенса. Цей фільм – його чергова екранізація. Головний герой намагається якомога більше дізнатися про світ, який його оточує. Він із захопленням досліджує вікторіанську Англію. Звичайно, що без пригод не обійдеться.

«Нехай говорять»

Режисер Стівен Спілберг зняв комедію, яка розповідає про подорож друзів на кораблі. Їх зібрала головна героїня, письменниця Еліс, яка мала отримати важливу нагороду в Англії. На борту був її племінник і Карен, нова агентка, яка явилася без запрошення. Поки жінка хотіла дізнатися про нові роботи письменниці, друзі поступово згадували по різні життєві моменти, які часом були дуже болючими. 

«Каджілліонер»

Родина злодіїв живе у своє задоволення і пишається тим, чим займається. Адже вони зовсім не схожі на “каджілліонерів”, які марять своїми статками. Головні герої зневажають людей, сенс життя яких полягає в матеріальних здобутках. Для комфорту їм не потрібно стильного одягу, дорогих ресторанів чи масажних процедур. Вони чудово себе почувають на закинутих фабриках чи в старих офісних приміщеннях. Після цього фільму хочеться задуматися над власними життєвими пріоритетами. 

«Гніздо»

Бізнесмен Рорі досягає значних висот в США. Зрештою, він вирішує повернутися в рідний Лондон, де також планує прославитися. Він бере в оренду величезний маєток, в якому його родина так і не змогла віднайти щастя. Ось яку ціну довелося заплатити за розкішне життя.

«Моє спекотне літо із Софі»

Цей фільм розповідає про романтичні стосунки двох молодих дівчат, які познайомилися з яхтсменом і його помічником на Лазуровому узбережжі. Стрічка зачіпає теми любові, життєвих труднощів, ніжності і почуттів. 

«Ніколи зрідка іноді завжди»

Головна героїня наважується на втечу з двоюрідним братом. Без грошей вони відправляються в Нью-Йорк, де дівчина хоче зробити аборт на другому триместрі вагітності. Однак прийняти таке рішення не просто. Стрічка розкриває усі проблеми і переживання, які стоять в цей момент перед жінками. 

Який фільм вас найбільше зацікавив?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: