Все повинно відбуватися у свій час: текст, який варто прочитати всім

Для всього є свій час.

І для першої вагітності, для молочних зубів чи першого кохання. А ще для непорозуміння з батьками, підліткового максималізму чи кризи середнього віку. Не всі події приємні, але вони неминучі.

Та чи потрібно через це перейматися? Ні. Покладіться на долю, адже вона знає, коли і які ситуації вам слід пережити. Все відбувається у спеціально відведений для цього час. Наприклад, розміри немовляти відповідають можливостям жінки народити його природним шляхом. Цього б не сталося, якби голова новонародженого була така, як в дорослої людини.

Не варто уникати тих, чи інших перепитій. Адже вони рано чи пізно прийдуть у ваше життя і можуть нанести набагато більшої шкоди, якщо будуть невчасними.

Хіба ви не знаєте, що діти переносять вітрянку набагато легше, ніж дорослі. Це ж стосується й інших хвороб, які в юному віці загартовують організм. Натомість без імунітету зріла особа буде страждати вдвічі більше.

Якщо батьки тримають під контролем підлітка і радіють, що їхня слухняна дитина нікуди не виходить з дому, то через декілька років вона може вирватися на волю і наробити набагато більше помилок. Слід розуміти, що в житті людини є період, коли загострюються почуття свободи і незалежності. Якщо не приймати цього факту, то можна посваритися з власною дитиною, яка почне вас ненавидіти.

Шлюб без любові також приречений. Людина, яка погодилася на подружнє життя з нелюбом через відсутність досвіду, тиск оточуючих чи інші корисливі мотиви може довго страждати, а одного прекрасного дня закохатися в когось іншого. Тоді зруйнується сім’я і постраждає набагато більше людей.

Отож для всього відведений свій час. У молодості ми повинні пройти певні етапи, на які в нашого організму та нервової системи є сили. Якщо перенести це на більш зрілий вік, то можна зашкодити собі. Не тікайте від першого кохання, розбитого серця чи підліткової кризи. Досвід приносить нам цінні уроки. Він загартовує і робить нас міцнішими. Все, що трапляється своєчасно приносить нам користь.

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector