Після цих заяв свекруха просто замовкла, підняла руку вгору і зі свистом дала мені ляпаса

Я перебуваю у шлюбі з чоловіком вже протягом п’яти років. Перший час ми були змушені поневірятися по орендованих квартирах. Несподівано я дізналася, що ми чекаємо поповнення в родині. Після пологів, у мого чоловіка виникли проблеми на роботі і був змушений продати свою компанію. Гроші в сім’ї різко зникли. Чоловік наважився на відчайдушний крок – поїхати в Київ, щоб підробляти у своїх друзів. Мені довелося відправитися жити до його матері. Я думала, що це гарна ідея, тому що це додаткова допомога у вихованні дитини від мудрої жінки. До того ж якщо вона мого чоловіка так добре виховала, то її поради мені не завадять.

Перший час було все дійсно добре. Батьки чоловіка постійно пропадали на роботі, а я сиділа вдома з дитиною. Поки вона спить, я встигаю поратися по дому – попрати, попрасувати, поїсти приготувати. Всіх все влаштовувало і ніхто нічого проти один одного не мав. Але так у моєї дитини почали різатися зубки … Я забула, що таке спокій, тому що цілодобово були сльози й істерики. Під час денного відпочинку, коли малюк спить, я теж втомлена спала разом з ним, адже вночі було неможливо виспатися.

Само собою, часу на будинок у мене вже не залишалося. До того ж в гості почала приходити моя зовиця зі своїм малюком, тому що їх дитсадок був прямо під боком з нами. Ось вона і бігала, щоб взяти чогось перекусити. Вдень я можу печивом або ж бутербродами харчуватися. А тут доводиться стояти біля плити весь день. Та й в цілому, цими справами я займалася одна. Ні від кого допомоги не доводилося чекати. Свекри приходять з роботи, повечеряють і боки проминають на дивані. Всі займаються своїми справами. Одна я, як Попелюшка, то приготувати, то прибрати, то ще щось зробити.

Одного разу свекруха прийшла додому після роботи, а я не встигла помити підлогу, витерти пил, випрати білизну та інше. Я дійсно була втомлена!

Свекруха почала капати мені на мізки, навіть не знявши верхній одяг. Вона читала нотації про те, яка я жахлива домогосподарка, адже вона теж була з немовлям і абсолютно все встигала робити по дому. Річ у тім, що вона робила все руками, а в наш час є пральні машинки, скороварки, мультиварки і мікрохвильовки. Річ у тім, що я зовсім знахабніла, зледащіла і нічого робити не хочу. Її абсолютно не цікавило, що її власний онук лежить з дуже високою температурою, абсолютно недавно поїхала швидка допомога. Вона впевнена, що зуби ріжуться у всіх дітей однаково і мій чоловік в дитинстві не особливо страждав в цей період, то і наша дитина лише прикидається. В результаті дитина симулює, а я ледаща, яка дуже вдало сіла на шию її сім’ї, так ще й нічого не роблю по дому.

Я довго терпіла, чесно. Тільки ось в один момент я просто не витримала. На емоціях я їй відповіла, що на їх шиї не сиджу, тому що отримую дитячу допомогу і ми цілком непогано з дитиною живемо на неї. До того ж якщо я змушена жити з ними і раніше все встигала, то це не означає, що просто дитина не заважала. Раніше я могла всі справи робити тоді, коли дитина спала вдень. Зараз він не може цього робити, відповідно і я не можу відлучитися від дитини. Та й до того ж я дружина її сина, а не якась прибиральниця.

Після цих заяв свекруха просто замовкла, підняла руку вгору і зі свистом дала мені ляпаса. Я насправді втратила рівновагу і впала прямо в крісло з дитиною на руках.

Я себе виню в такому ставленні до себе. Перша почала прогинатися, тому що дуже сильно хотіла догодити батькам чоловіка. Хотіла, щоб мене хвалили, що у їх сина така дружина розумниця-красуня. Та й в цілому я їх вважала вже частиною своєї сім’ї. Вони ж були мені, як рідні! Я робила це з турботи, тому що вони весь день працюють. Мені хотілося їх радувати смачними вечерями. Насправді, я обожнюю займатися будинком, прибирати, готувати та інше. Однак зараз я зобов’язана присвячувати всю себе дитині. Чоловік каже про те, що потрібно всього лише потерпіти. Він не схвалює чиюсь позицію і залишається холодним нейтралітетом. Заспокоює мене, що відкладає гроші на квартиру, приїде скоро і все закінчиться.

Однак я не терпіла цього. На наступний день просто зібрала всі наші речі і переїхала до своєї улюбленої матусі в село. Моя свекруха навіть не спромоглася запитати, куди ж я вирушила з речами і неспокійною дитиною на руках.

Не сперечаюся, життя в селі набагато складніше, ніж в місті. Потрібно тягати воду з колонки, топити піч, використовувати газ. Зате син весь день дихає тільки свіжим повітрям, а не міським смогом. А ще знаєте що? Я нарешті змогла виспатися!

Через місяць повернувся і чоловік з Києва. Перший час він заступався за мене перед свекрухою. Однак вона настільки сильно промила йому мізки, що він зайняв її сторону. Спочатку він хотів орендувати знову квартиру, жити разом … Але різко йому потрібно було виїхати. Настала осінь. Я все-таки поїхала знову до його сім’ї. Свекруха постійно капає мені на мозок через дрібниці. Річ у тім то дитина, як халамидник, то я не те купую, то я не так одягаюся і нібито шукаю нового мужика. Потім вона вирішила, що я зраджую чоловікові, вона почала докопуватися, що я занадто мило спілкуюся з колегами на роботі, то кудись не туди ходжу. І таке щодня. Я відчувала, як починаю знищуватися … Я огидна мати, жахлива господиня і невірна дружина. І в один момент чоловік просто мене виганяє. Він мені подзвонив, почав кричати, щоб я збирала всі свої речі і валила назад до своєї матері.

Я не стала щось міняти. Я просто зібралася і поїхала назад у село.

Через місяць чоловік повернувся, вибачався. Його батько розповів, що свекруха його дуже сильно ревнує і вона все підлаштувала. Я поставила ультиматум: він орендує квартиру, ми живемо окремо удвох, шукає роботу тут і більше не їде в Київ, в іншому випадку я подаю на розлучення. Він навідріз відмовився, хоча гроші були!

Через деякий час він все-таки повернувся, знову вибачався і зізнався, що відмовив мені, тому що його мати наполягла. Я не повірила жодному слову. Я не хотіла знову йому вірити, тому що свекруха буде знову лізти в наше життя.

Я не погоджувалася знову повертатися жити до його матері. Піти теж не можу, тому що буде дуже боляче без нього. Окрему квартиру він купувати не хоче. Я ж навіть нічого чути не можу про свекруху. Відчуття нібито я не дружина, а якась вітряна дівка, якій він нічого не зобов’язаний.

У підсумку він орендував нам з сином квартиру, сказав, що можу приїхати туди, коли вважатиму за потрібне. І він знову поїхав до Києва.

А знаєте що було в кінці? Літо видалося дуже задушливим. Чоловікові довелося виїхати до кінця літа в Київ, щоб купити свою квартиру. Я вирішила здатися і переїхати до чоловіка в орендовану квартиру. Перед цим ми поїхали за місто на дачу, хотіла все-таки спробувати налагодити контакт зі свекрухою. Краще б я туди зовсім не їхала … Як виявилося, моя свекруха вирішила поміняти абсолютно всі замки і вхідні двері.

Я дуже сильно прошу допомоги! Я на межі відчаю і взагалі не знаю, що робити … Мене гризе почуття обману …

Що б ви порадили цій жінці?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector