Почуття непостійні, тому не покладайтеся тільки на них, якщо хочете тривалих відносин

Запорукою тривалих стосунків є вміння приймати один одного такими, як ви є. Адже шалені емоції можливі тільки на початку відносин. Потім вони зникають і залишається лише людська натура.

Життя дуже непередбачуване і непостійне. Ніколи не знаєш, чого чекати від завтрішнього дня. Саме тому важливо, щоб за спалахом почуттів було щось більше і глибше.

Однак любов неможлива без симпатії, емоцій та хімії. Проте йти на поводу лише в цих проявів не варто. Сьогодні у вашому животі пурхають метелики, а завтра – ви навіть не хочете знати ту людину, яка ще вчора була причиною вашого піднесеного настрою.

Та це не повинно бути приводом для розставання. Пройде час, ви охолонете і зміните свою думку. Можливо, ваші стосунки налагодяться і виллються в щось неймовірне.

Безпрограшним варіантом є розділяти свої емоції від стосунків. У першу чергу ви повинні поважати один одного, плекати спільні інтереси й захоплення. Щодо перепадів настрою, то вони не мають впливати на ці фундаментальні аспекти. 

Звичайно, що як тільки зароджуються стосунки, то новизна, фізичний потяг і відчуття ейфорії затуманюють розум. Проте з часом це все втратить свою актуальність, тому таке захоплення не може бути в основі відносин. 

Переживання людини в період закоханості не мають ніякого відношення до любові. Адже партнери не мають стабільного емоційного фону, яким керують гормони. Ці почтуття мають ще одну особливість: вони здатні відроджуватися, немов фенікс з попелу. Інколи їхні масштаби стають в декілька разів більшими.

Здорові відносини базуються на спільних цінностях, довірі та підтримці. У таких умовах народжується і розвивається любов. Та про неї потрібно дбати. Вона вимагає уваги і постійного вкладу сил та ресурсів. 

Емоції – це своєрідні випробування. Ви заходите в зону турбулентності, яку просто потрібно пережити. Стрибки почуттів не мають впливати на ваше ставлення до партнера і не можуть стати причиною розлуки. Можна впоратися з будь-якими труднощами, якщо мати достатньо мудрості.

Якщо у вашому житті чергуються спалахи любові й ненависті, які сіють зерно сумніву щодо правильного вибору партнера, тоді вами керують виключно емоції. Для міцних, надійних і правильних відносин потрібно щось набагато більше.

Любов можлива тоді, коли ви дивитеся в одному напрямку, маєте спільні мрії, бажання і мету. При цьому між вами має панувати повага, довіра, турбота й бажання працювати над стосунками. 

Чи згідні ви з цією думкою?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector