Помістіть трохи зубної пасти на губку. Те, що ви будете в змозі зробити з нею – перевершить ваші очікування

Прибирання – слово, яке ніколи не викликає ніякого задоволення. Купа ганчірок, мийних засобів і порошків – все це може геть відбити бажання щось робити. Саме тому, сьогодні ми розповімо вам як швидко і ефективно прибрати ванну кімнату, а також зекономити!

1. Очищення крана

Багато з вас одразу ж згадають про старий, добрий лимон та сьогодні не про нього. Ви знали, що кран можна очистити звичайною зубною пастою? Так-так, це правда. Просто нанесіть невелику кількість пасти на губку і протріть нею кран. Ви будете здивовані результатом.

2. Економічний диспенсер для мила

Більшість із нас користується рідким милом із дозатором. Річ у тім, що виробники дуже хитро підходять до створення пляшечок із милом, гелем для душу та навіть шампунем. При використанні, ви отримуєте занадто велику кількість продукту, яка вам насправді не потрібна. Це призводить до того, що ви частіше йдете до магазину і знову ж купуєте той засіб.

Для того, щоб зекономити, ви можете просто гумку навколо горлечка дозатора. При використанні, ви будете отримувати трохи менше мила, що дозволить вам довше ним користуватись.

3. Рушники

Думаю, кожен із нас зустрічався з проблемою, коли хочеться дістати конкретний рушник із купи, але зробити це так, щоб не впали усі інші. Що ж, насправді, це можливо. Потрібно просто вміти правильно їх складати.

Відгинаємо один кут до протилежного краю. Далі, перевертаємо рушник. Загинаємо кутики всередину і загортаємо у рулон. Трикутний кутик заправляємо в тканину.

4. Іржа 

Якщо в вашому домі з’явилася іржа – не варто панікувати. Просто нанесіть на пошкоджену поверхню невелику кількість звичайного кетчупу та лишіть на декілька хвилин. Після цього просто протріть все губкою.

5. Мило

Доволі неприємно діставати із мильниці шматок мила, який довгий час лежав у воді. Для того, щоб цього уникнути, просто приклейте до кінців мильниці дві еластичні стрічки. Завдяки такому простому трюку ваше мило завжди буде сухим. Крім того, воно і зберігатися буде довше.

А ви знали про ці прості трюки?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector