Послухай інших і зроби навпаки: як Ілон Маск став успішним

Усім давно відомо, що кожна людина здатна досягти значних висот у тій галузі, до якої у неї є хист. Важливо удосконалювати свої вміння у вузькій спеціалізації. Наприклад, ви можете бути спортсменом, художником чи керівником бізнесу.

Цього правила дотримувалися тривалий проміжок часу, поки не з’явився Ілон Маск. Адже він на своєму досвіді довів, що можна одночасно робити революцію у різноманітних сферах діяльності.

Особливу популярність Маск здобув тоді, коли почав працювати у PayPal. Експерти припускають, що секретом його успіху є відсутність фокусу на одній вузькій галузі. 

Майкл Сіммонс, підприємець і автор книг, вивчаючи феномен Ілона Маска, висловив свою думку: “Я називаю таких людей, як Ілон Маск, “експертами-універсалами”. Вони займаються ґрунтовним вивченням відразу цілого ряду різних областей, що дозволяє їм прийти до розуміння глибших принципів, які пов’язують ці області, а потім застосувати ці принципи у своїй основній діяльності”. 

У цих словах є здоровий глузд, адже Маск розвивається і отримує знання в кількох галузях одночасно, а потім компонує їх і застосовує у різних сферах. Таким чином, у його діяльності є свій погляд, креативний підхід та новизна. 

Так народилися інноваційні відкриття, які вразили цілий світ. Маск знайшов взаємозв’язок між сонячною енергією та електромобілем “Тесла”. Завдяки йому ми знаємо про функцію автопілоту в електромобілі та  нові пізнання на тему штучного інтелекту.

Та Ілон Маск не перша людина, яка діє за таким принципом. Міждисциплінарні дослідження давно набирають обертів. 

Проте перенасичення ринку веде до того, що справді затребуваними залишаються хороші спеціалісти в одній конкретній галузі. Чим більше у них досвіду, тим вищою стає їхня цінність. Тим часом універсальні працівники програють на їхньому фоні.

Проте на прикладі Ілона Маска можна зрозуміти, що утворюються прогалини у зв’язках між галузями через надмірну кількість вузьконаправлених спеціалістів. 

А ви згідні з такою теорією?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector