Посварилися практично з усією ріднею чоловіка, оскільки вони дуже нахабно себе поводили

Посварилися практично з усією ріднею чоловіка, оскільки вони дуже нахабно себе поводили і намагалися заволодіти нашим майном.

Три роки тому, нам вдалося придбати квартиру, що складається з трьох кімнат. При цьому іпотеку ми не брали. Потроху накопичили. Працювали в буквальному сенсі «на забій», відпочивати доводилося по 4-6 годин на добу. Крім усього іншого, у нас маленька дитина. До цього часу жили в страшному місці. Будинок був без центрального опалення, води, туалету. Було дуже важко.

Для того щоб заробити грошей, чоловік підробляв в декількох місцях. Іноді доводилося одночасно працювати в чотирьох місцях. Коротше кажучи, горбатився не покладаючи рук. Я не сиділа, склавши руки і намагалася всіляко підтримувати коханого. Для цього я шила на дому, пекла торти на замовлення.

З дитиною нам ніхто не допомагав. Всі були зайняті собою. Згадувати все це просто не хочеться. Попри всі труднощі, нам вдалося досягти поставленої задачі. У нас з’явилася своя власна, хороша квартира. Нам так само довелося робити самостійно ремонт, ну і вирішувати деякі проблеми зі своїми сусідами.

Буквально позавчора, нам дзвонять свекри і кажуть, щоб ми терміново приїхали і поговорили. Звичайно ж ми не могли відмовити і приїхали. В гостях був так само брат чоловіка і його дружина з малою.

Крім того, Олена, як виявилося, вагітна. Попри це, сім’я дуже бідна, вони орендують квартиру, а грошей ніколи не вистачає, навіть для їжі. Вічно позичають у нас. Дочка у них повинна йти в школу, так ось ми їй купили все необхідне.

Знаєте, що вони сказали? Дайте нам вашу квартиру, поки не візьмуть самі в іпотеку. Річ у тому, що їм дуже складно жити в однокімнатній орендованій квартирі. На цей час ми повинні жити у свекрів. У нас же тільки одна дитина, а у них двоє. Квартира 34 квадратних метрів, а у нас 68. Як тільки вони додумалися до такого?

Ми були просто в шоці, навіть відповісти щось з першого разу не змогли. Після цього, вони почали вести розмову про те, що зовсім не можуть потягнути другого малюка.

А пологи, заради першого внеску за квартиру, це вже занадто. Як виявилося, ми просто меркантильні скоти. Дитина у нас виросте справжнім егоїстом. При цьому вони будуть народжувати, нібито на зло нам. Звичайно, взаємно наговорили один одному багато всього поганого.

Ви б продовжували спілкування з цими родичами після такого випадку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector