Я в глухому куті і не можу вирішити, як краще вчинити, щоб убезпечити і себе, і мати…

Другий раз мама вийшла заміж, коли мені було вже шістнадцять.Її чоловік Діма теж раніше мав сім’ю, але потім у нього не склалося. Від першого шлюбу у нього була дочка Марина на чотири роки молодша від мене. 

З Дімою у нас склалися досить рівні і спокійні відносини. Він мене особливо не напрягав, у виховання не ліз, іноді гроші кишенькові підкидав. Через три роки я вийшла заміж і взагалі покинула рідне житло.

Мама з моїм чоловіком відразу ж не порозумілася. Він їй категорично не сподобався, хоча і був найпростішим гідним хлопцем. Діма в наші відносини взагалі не ліз. Йому було все одно, з ким я буду проводити вечори до самої старості. Але жити з нами під одним дахом ні вітчим, ні мати не захотіли. Вони відправили нас на орендовану квартиру, пообіцявши допомагати. До речі, у Діми теж була квартира, але він залишив її своїй колишній дружині і дочці. Чому ж мама свого часу не пішла на орендовану квартиру? Може, мене теж Діма не зовсім влаштовував …

Незабаром у нас народився син. Мама часто допомагала з дитиною. Малюк підріс, і я вийшла на роботу, відправивши його в садок. Тоді ми і вирішили взяти іпотеку з чоловіком. Уже стало легше, та й платили ми не за орендовану квартиру, а свою.

В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. Я катастрофічно не встигала зі звітом. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, бо сидить з онукою Діми. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рейдерський візит у квартиру батьків.

Там мене чекав «невеликий» сюрприз: в моїй кімнаті стояло дитяче ліжечко, всюди валялися речі на маленьку дитину, а моє ліжко було розстелене. Я подзвонила до мами і зажадала пояснень.

Виявилося, Марина (дочка вітчима) дійсно живе в моїй кімнаті, бо у неї склалася дуже складна життєва ситуація, а я повинна попереджати про свої візити. Такий стан речей мене дуже сильно розлютив. Значить я, маючи свою житлову площу, повинна поневірятися по орендованих квартирах, поки моя мати, вітчим і його дочка влаштовують своє особисте життя на моїй території?!

Я дочекалася матір і у нас стався грандіозний скандал. В розпал суперечки з прогулянки повернулася і Марина, яка поводилася, як покірна вівця і дуже засмутилася, що через її витівки в нашій родині відбуваються подібні розбіжності.

Тоді я згадала, що у Марини є квартира її матері. Може їй пора перебратися туди! Моя мати назвала мене грубіянкою і виставила з мого ж будинку. Такого я не очікувала.

По дорозі додому я набрала вітчима. Той досить різко зі мною переговорив і сказав, що подібні дорослі справи мене взагалі не стосуються. Тоді я пригрозила, що переїду жити з чоловіком і дитиною до себе додому, якщо без мого відома відбуваються подібні «переселення дружніх народів». На це Діма твердо сказав, що це і його будинок, і він буде водити туди всіх, кого вважатиме за потрібне.

Чоловік мій взагалі не розуміє, чого я так злюся. Він попросив мене відпустити ситуацію і не втручатися. Адже не від хорошого життя ця Марина переїхала жити до мачухи від рідної матері.

Через кілька днів мені подзвонила мама і попросила про зустріч з онуком. Я різко відповіла, що хай вона краще витрачає свій час на онуків Дмитрика. Тоді мати обізвала мене дурною грубіянкою і сказала, що я повинна перед нею вибачитися. Ми знову посварилися і тоді мати заявила, що перепише свою частину квартири на Діму.

Вчора мені зателефонувала Марина. Після цього дзвінка я серйозно почала замислюватися про можливий розділ свого житла. Занадто тупою вівцею вона прикинулася. Почала говорити, що їй дуже шкода, що так склалося. Вона навіть готова з’їхати, аби ми не сварилися, і вона не створювала ні для кого незручностей.

Я просто впевнена, що вона не така проста, якою хоче здаватися. Вони точно задумали щось з цим Дімою і навмисне хочуть обкрутити мою маму, і заволодіти нашою квартирою. Недарма ж вона крикнула мені про те, що перепише свою частину на нього.

Я в глухому куті і не можу вирішити, як краще вчинити, щоб убезпечити і себе, і мати … Може, краще продати квартиру і поділити гроші порівну. Тоді мама зможе взяти собі пристойну однокімнатну квартиру і там нехай приймає родичів Діми. Та й я зможу виплатити іпотеку за дві секунди …

Що ви мені порадите? Я просто розгублена!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector