Правила грамотного прання взуття в пральній машинці

Доглядати за взуттям необхідно ретельно, тому що таке дбайливе ставлення допоможе вам зберегти його у гарному та доглянутому стані. Якщо кеди та кросівки можна випрати у пральній машинці, то зі шкіряним та замшевим взуттям все трішки складніше.

Як правильно прати взуття у пральній машині?

Далеко не всі люди готові відправити взуття у пральну машину, тому що бояться його пошкодити, або зіпсувати зовнішній вигляд. Насправді, такі ризики дійсно існують, але якщо все зробити правильно, цього можна уникнути.

Перш за все, ви повинні розуміти, що легкі кеди та балетки з текстилю можна сміливо прати. А ось взуття з широкою, масивною підошвою краще чистити руками, тому що це може пошкодити вашу пралку.

Перед пранням, ретельно вимийте взуття, заберіть залишки бруду та каміння. Перш ніж відправляти взуття у пралку, вам необхідно зняти шнурки, устілки (якщо це можливо) та застебнути наявні застібки.

Якщо у вас є мішок для делікатного прання, можете сміливо засовувати в нього своє взуття. Таким чином ви уникнете пошкодження барабану та самого взуття. 

Краще обирати найлегший режим прання. У деяких моделях є навіть спеціальний режим “взуття”. Якщо у вашій пралці такого немає, обирайте режим делікатного прання. Температура води не повинна перевищувати 30 градусів. 

Чим прати?

Для прання взуття можна використовувати як гель, так і порошок. Та ви повинні враховувати, що гель легше змити і вам не доведеться додатково ополіскувати свої кеди.

Взагалі, для того, аби ефективніше очистити своє взуття та позбутися неприємного запаху, вам необхідно засипати у нього харчову соду та залишити на 10-12 годин. Лише після цього відправляємо кеди у пральну машину. Звичайно, такий спосіб підходить лише для білого взуття.

Як сушити?

Ми звикли сушити взуття на радіаторах опалення, але це його сильно псує та навіть може призвести до деформації. Сушити такі речі краще на свіжому повітрі. 

А як ви перете таке взуття? Довіряєте пральній машині?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector