Причина №1 для розлучення різних знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що причина для розлучення у кожного знаку Зодіаку своя. Дізнаймось про це детальніше.

Весілля – одне з найпрекрасніших подій в житті будь-якої людини. Але прогриміло гучне застілля, пристрасті вляглися, і настало звичайне життя зі своїми проблемами і радощами. Виникають непорозуміння, сварки, конфлікти, які можуть призвести до розлучення.

Астрологи стверджують, що причина для розлучення у кожного знака Зодіаку своя. Дізнаймося про це детальніше.

Овен

Проблема Овна в тому, що він постійно гне свою лінію. Його впертість і егоїзм в більшості випадків доводить до розриву відносин. Вступаючи в шлюб, Овен повинен знати, що в стосунках важливо зважати на думку партнера. Сім’я – це кілька членів сім’ї, а не один Овен.

Телець

У Тельців розлучення рідкісні, але мітки. Найчастіше до розриву призводить матеріальна сторона. Якщо в сім’ї напружена ситуація з грошима, то Телець стає нервовим і дратівливим. Астрологи не рекомендують Тельцям вступати в шлюб, якщо вони не впевнені в матеріальному добробуті (своєму або партнера).

Близнюки

Близнюки люблять спілкуватися, в тому числі з протилежною статтю. Через це у чоловіка або дружини часто виникають питання на предмет вірності їхнього партнера. Погіршує ситуацію той факт, що Близнюки навіть не прагнуть скоротити спілкування хоча б з протилежною статтю і навіть через сім’ю.

Рак

Рак – сімейна людина. І, парадокс, конфлікти в родині часто трапляються через родичів. Це можуть бути втручання батьків у молоду сім’ю, житлові питання, нав’язливі поради стосовно дітей. Крім того, особливу небезпеку становлять батьки чоловіка або дружини, які живуть з молодою сім’єю. Загалом, якщо Раки хочуть уникнути розлучення, їм краще відокремитися від родичів.

Лев

Зодіакальний будинок Лева тісно пов’язаний з дітьми. Саме тому яблуком розбрату в сім’ї царя звірів можуть стати діти. Причому до розлучення може привести як метод виховання нащадків, так і відсутність дітей. Крім того, Лев жадає розваг, тому вони можуть штовхнути його на зраду і, як наслідок, розлучення.

Діва

Знак Діви тісно пов’язаний зі здоров’ям і роботою. По-перше, до розриву можуть привести шкідливі звички чоловіка. По-друге, неприємності на роботі або її відсутність теж можуть викликати низку конфліктів і розлучення.

Терези

У Терезів все просто і прозаїчно. До розлучення часто призводить емоційний стан цього знака Зодіаку, а саме його істерики, скандали, сварки, нетерпимість. Що дивно, самі Ваги чекають від партнера вміння йти на компроміс і вирішення проблем без бурхливих сцен.

Скорпіон

До розлучення в сімейному житті Скорпіонів приводять їхні зради. Якими б вірними на початку стосунків вони не були, сімейне життя їм швидко набридає, і їм хочеться різноманітності. Що дивно, самі Скорпіони з перших днів шлюбу стають підозрілими до вірності чоловіка. Парадокс!

Стрілець

Стрілець цінує свободу. У перші роки шлюбу здається, що Стрілець нагулявся і став розсудливим, але це часто не так. Згодом він обов’язково починає добирати емоції на боці, а це нерідко призводить до зрад. До розпаду сім’ї також може привести різниця поглядів в сім’ї. Стрільцям складно підтримувати прагнення свого партнера.

Козоріг

Кар’єра – камінь спотикання в сімейному житті Козорога. Він проводить на роботі дні і ночі, що негативним чином позначається на стосунках з партнером. Насправді, в сімейному житті Козорога все залежить від того, як його чоловік або дружина будуть ставитися до його кар’єри. Якщо підтримають, то в такому союзі є всі шанси для збереження шлюбу.

Водолій

Водолій – один з тих рідкісних знаків, хто нехотя одружується. Якщо він все ж дозрів для сімейних стосунків, то побут – це перше, що здатне привести в розпаду. Водоліям нелегко відмовитися від безтурботного і вільного життя. Щоб зберегти шлюб, Водолію потрібно, перш за все, замінити “я” на “ми”.

Риби

Проблема Риб – в їхній мовчазності. Вони спочатку все ковтають, все терплять. Коли вже терпіти несила, вони вивалюють на партнера все своє невдоволення. Кілька таких сцен, і будь-який чоловік подасть на розлучення. Рибам потрібно вчитися промовляти свої проблеми.

Як думаєте, чи залежить причина розлучення від знаку Зодіаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector