Причини невдалих стосунків залежно від вашого знаку Зодіаку

Зірки можуть підказати, чому це відбувається і що потрібно зробити, щоб уникнути чергового провалу.

Трапляється так, що, що б ви не робили, і яких зусиль би не докладали, в особистому житті у вас нічого не клеїться. Зірки можуть підказати, чому це відбувається і що потрібно зробити, щоб уникнути чергового провалу. Отже, ось чому ви зазнаєте невдачі в стосунках, залежно  від вашого знаку Зодіаку.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви не стримуєте себе, дієте стрімко і не думаєте про наслідки. Ви не маєте наміру завдавати шкоди іншим людям, особливо тим, яких любите, але так трапляється, і досить часто.

Якщо вам потрібно щось, то ви хочете цього вмить, і, якщо ваш партнер якимось чином це зіпсує, йому буде несолодко. Ви нетерплячі, вимогливі й імпульсивні – і ці риси можуть зіпсувати навіть найміцніші стосунки.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Вам потрібно ну дуже багато часу, щоб відкритися і довіритися кому-небудь. Але, з іншого боку, ви очікуєте, щоб навколишні довіряли вам настільки, щоб ви могли робити те, що захочете. Ви дуже вперті і не розумієте слова “компроміс”. Якщо хтось не погоджується з вами, тоді він буде без вас.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви схильні впадати в паніку, коли у стосунках справи йдуть добре, і вони переростають в зобов’язання. Злякавшись, ви відмовляєтеся від них. Ви забуваєте про важливі дати, відкидаєте плани і робите все (підсвідомо), що в ваших силах, щоб відштовхнути партнера і виключити будь-яку можливість тривалих стосунків. Все, що вам заважає, це страх зобов’язань.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ви відчайдушно хочете закохатися і бути у стосунках, щоб вам було за кого триматися і кого потребувати. Ваша любов – це дорогоцінний дар, тому постарайтеся не хвилюватися, що ваш коханий цього не дізнається.

Ви можете довіритися йому, і, навіть якщо він розіб’є вам серце, знайте, що ви достатньо сильні, щоб зібратися і рухатися далі. Ви маєте послабити свої бажання або партнер буде перевантажений вашими потребами.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви привертають увагу – вони жадають її так, як деякі люди хочуть шоколаду. Ви потребуєте  постійного вихваляння і компліментів. У більшості людей немає такої кількості часу, щоб приділяти всю увагу вам. Запам’ятайте, не все обертається навколо вас, особливо коли ви в стосунках. Іноді вам потрібно звернути увагу на свого партнера і переконатися, що він відчуває вашу підтримку і любов.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ваша гіперкритична природа заважає вашому щастю. Ви намагаєтеся досягти досконалості в усьому, і вимагаєте того ж і від інших. Якщо ваш партнер робить щось неідеально або робить помилки, ви його критикуєте. Заспокойтеся і зрозумійте, що краса в недосконалості.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Здебільшого, ви фантастичні в стосунках. Проте, ви часто ховаєте свої почуття, тому що хочете уникнути конфлікту, але накопичуєте образу, а потім вибухаєте. Напевно, краще давати раду з почуттями у міру їх виникнення, навіть якщо це означає конфронтацію і конфлікт.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ви абсолютно впевнені, що будете обмануті, тому дотримуєтеся такої тактики: нашкодити партнеру, перш ніж він зашкодить вам. Ви боїтеся, що, якщо ваше серце розіб’ється, ви будете спустошені. Однак у вас є стільки всього для стосунків – пристрасть, любов, турбота і здатність до геніального сексуального самовираження.

Постарайтеся не припускати найгірший варіант розвитку подій і діяти, ніби вам нема про що турбуватися. Довіряйте собі, ви досить розумні, щоб зробити відмінний вибір, коли мова йде про людину, з яким ви хочете прожити все життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Ви надзвичайно незалежні, і, якщо починаєте відчувати, що вас охоплюють емоції, ви прагнете витіснити їх з стосунків. Ви не даєте своїм взаєминам проходити через важкі часи, тому що, коли ви бачите будь-які прояви неприємностей, ви не бажаєте мати з цим справу, а просто віддаляєтеся трохи далі від них. Іноді вам потрібно змушувати себе проходити через проблеми, оскільки хороші стосунки варті того.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Вам дуже подобаються гроші, і ви відмінно заробляєте і економите їх … іноді занадто. Добре бути практичним і розважливим, але не скупим. Не карайте себе і свого партнера, не витрачаючи грошей на предмети першої необхідності.

Відпустка може окупити витрати, якщо допоможе зробити стосунки між вами і партнером міцнішими, а спонтанний подарунок не завжди практичний, але він показує, наскільки ви любите свою другу половинку.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Оскільки ви, як правило, тримаєте свої емоції при собі і не бажаєте ділитися інформацією про особисте життя, ви завжди здаєтеся загадковими. Для будь-якого партнера важко відчувати, що він не дуже добре вас знає, і це може змусити його відчувати себе невпевнено. Ви люблячі і палкі натури, але намагайтеся бути більш відкритими, щоб ваш партнер знав це.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви схильні вступати в стосунки, не замислюючись про них заздалегідь, тому найчастіше робите невдалий вибір щодо партнера.

Ви потрапляєте під вплив своїх надмірно романтичних ідей, і коли стикаєтесь з реальністю, втрачаєте інтерес до стосунків. Життя – не романтична комедія, але і не жорстока драма. Дорослі, зрілі стосунки принесуть набагато більше задоволення, ніж ваші мрії про ідеальну зв’язку.

Впізнали себе чи свого партнера?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector